Kampanya Bulucu

Money Bonus Derin Dondurucu Kampanyası ile 100 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Money Bonus Derin Dondurucu Kampanyası ile 100 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde 5M Migros mağazalarına gidilerek ve Money Bonus kredi kartı kullanılarak yapılacak olan PREMİER PDF 22690 6 ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU ya da PREMİER SANDIK TİPİ DERİN DONDURUCU PCF 2053 alışverişlerinde anında 100 TL değerinde indirim kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 10 Ağustos ve 23 Ağustos 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanya’ya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ilave olarak herhangi bir işlem yapmasına gerek olmamak ile birlikte alışveriş sırasında kasaya gelindiği takdirde işlemlerin Money Bonus kredi kartı kullanılarak başlatılması ve aynı şekilde ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekir.

Kazandığım İndirim Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında yapılacak olan PREMİER PDF 22690 6 ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU ya da PREMİER SANDIK TİPİ DERİN DONDURUCU PCF 2053 alışverişlerinde indirim kasada anında uygulanacak olsa da kimi teknik sorunlardan dolayı uygulamamış olan tüm indirimler 2 gün içinde Money Bonus kredi kartına tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak düşecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya stoklar ile sınırlandırılmış olup, her bir ürün için satın alınabilme sayısı 150 adet ile sınırlandırılmış bulunuyor. Her bir müşteri kampanya tarihleri dahilinde bu kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla bir adet derin dondurucu alışverişinden indirim kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya 5M Migroslardan yapılacak olan alışverişlerde geçerli olur.

Kampanya kapsamında Money Bonus kredi kartı kullanılarak yapılacak olan PREMİER PDF 22690 6 ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU ya da PREMİER SANDIK TİPİ DERİN DONDURUCU PCF 2053 alışverişlerinde anında 100 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.

Her bir müşteri kampanya dönemi dahilinde bu kampanyadan en fazla bir kez derin dondurucu Money Bonus indirimi kazanabilme hakkına sahip olur.

Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişilerin Money Club Kart ya da Money Bonus resmi internet sitesine giriş yapması gerekir.

Teknik sebeplerden dolayı uygulanamayan indirimler iki gün içinde Money Bonus kredi kartına uygulanarak yapacağınız ilk alışverişte indirim olarak kartınıza yansır.

Migros bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.