Kampanya Bulucu

Mondi’den 1200 TL Değerinde Vestel Hediye Çeki

Mondi, 2015 yılının kışına ve ilkbaharına özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile Mondi ürünlerinin hepsinden yapacağınız alışverişlerde birçok ödeme kolaylığının yanı sıra Vestel mağaza ve ürünlerinde geçerli olacak 1200 TL değerinde bir de hediye çeki veriyor.

Tüm Mondi ürün gruplarında senetli ve kredi kartı ile yapılan alışverişlerde hiçbir vade farkı koyulmadan, yani peşin fiyatına 1 peşin ve 5 taksit olmak üzere toplam 6 vadede ödeyebilirsiniz. Ya da vade farkı ile birlikte 12 taksit avantajından da yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan Bonus kart sahipleri çok daha avantajlı faydalanıyor. Eğer alışverişinizi Bonus Kart’ınızla yaparsanız peşin fiyatına 9 taksit ile ödeyebilme şansınız olacak. Eğer yapmış olduğunuz alışveriş tek seferde 5.900 TL ve daha üzerinde olursa Vestel mağazalarında geçerli 600 TL değerinde ki bir indirim çeki kazanacaksınız. Yapmış olduğunuz alışveriş 8.900 TL veya daha üzerinde ise kazanacağınız hediye çeki 1.200 TL olacaktır.

Mondi Mobilya Kampanyası

Mondi 1200 TL Hediye Çeki kampanyasının detayları şu şekildedir:

2015 Kış Kampanyamızda, ürün sınırlaması olmaksızın Mondi ürünlerinden 5.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimiz 600 TL değerinde, 8.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimiz ise 1.200 TL değerinde “VESTEL HEDİYE ÇEKİ” almaya hak kazanacaklardır.
Tüketicilerimiz, hak ettikleri hediye çeklerini herhangi bir Vestel bayisinden, Vestel markalı diledikleri üründe kullanabileceklerdir.
Hediye çeklerinin son geçerlilik tarihi 30.06.2015’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hilmiye Adas dedi ki:

    Mondiden 11000 tl’ye alisveris yaptim. Hicbir kampanyadan yararlanamadim, ne yuzde elli indirim yapildi ne de vestel ceki verildi. Lutfen kampanyadan yararlanmam icin ne yapmam lazim bana yardimci olur musunuz?

    1. sezai dedi ki:

      Hemen alış veriş yaptığınız mondi mağazasına gidin ve yapılan bu aldatmacaya , haksızlığa itiraz edin çünkü 1200 tl lik hediye çekinizi çalmışlar.