Kampanya Bulucu

Mobilya, Dekorasyon ve Beyaz Eşya Harcamalarınıza Ekstra 1500 Mil Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Mobilya, Dekorasyon ve Beyaz Eşya Harcamalarınıza Ekstra 1500 Mil Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak mobilya, dekorasyon ve beyaz eşya sektörlerinden yapacağınız ilk 750 ;TL ve üzeri alışverişte 1.500 mil kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Miles and Smiles müşterilerinin 7 Haziran ve 14 Haziran 2017 tarihleri arasında bahsi geçen sektörlerden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir harcama yapmadan önce ilk olarak Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı cep telefonlarına indirmeleri ve daha sonra bu uygulamaya giriş yaparak ilgili kampanya sayfasında yer alan Hemen Katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılım göstermeleri gerekir. Kampanyaya katılım göserdikten sonra kampanya koşullarını yerine getirerek yapılacak olan ilk alışverişte ekstra mil kazanımı gerçekleşir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Miles and Smiles kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan tüm ekstra miller kartınıza 17 Haziran 2017 tarihinde yansıtılır.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında gerçekleştirilmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilecek ve bu sebeple de en fazla 1.500 ekstra mil kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yalnızca şahıs şirketi sahibi olan müşteriler sahip oldukları ticaret kartları ile birlikte Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilecek, tüzel müşteriler ise kampanyaya dahil olamayacaktır.

Kampanya mobilya, dekorasyon ve beyaz eşya sektörlerinden yapılacak olan alışveriş işlemlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde üye iş yeri olma zorunluluğu yer almamaktadır.

Kampanya kapsamında asıl ve ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanaya dahildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler peşin ya da taksitli işlemler olduğu takdirde ekstra mil kazanımı gerçekleşir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde ekstra mil kazanımı da iptal olur.

Kampanyaya yurt dışında yapılacak olan alışverişler de dahil edilmiştir.

Kampanyaya sanal kart kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Kampanyaya internet üzerinden yapılacak olan alışverişler, MoTo işlemleri olarak da bilinen mail order, telephone order işlemleri ve temassız işlemler dahil edilmiştir.

Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilerek kullanılabilecektir.

Miles and Smiles önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.