Kampanya Bulucu

Mobilya, Beyaz Eşya ve Yapı Market Harcamalarınıza Ekstra 1500 Mil Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Mobilya, Beyaz Eşya ve Yapı Market Harcamalarınıza Ekstra 1500 Mil Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarının asıl ya da ek kartlarından birini kullanarak üye iş yeri olsun ya da olmasın, Bonus Flaş Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya dahil olunmasının ardından 750 TL ve üzeri taksitli ya da peşin mobilya, yapı market ve beyaz eşya alışverişinden ekstra olarak 1.500 mil kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 9 Ağustos ve 13 Ağustos 2017 tarihleri arasında beyaz eşya, yapı market ve mobilya sektörlerinden alışverişi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce akıllı telefon ya da tabletlerde yer alan uygulama marketleri üzerinden Bonus Flaş mobil uygulamasını indirmesi ve uygulamaya giriş yaptıktan sonra kampanyalar bölümünü gelerek ilgili kampanya sayfasına giriş yapıp Hemen Katıl butonuna basmalıdır. Daha sonra kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapmanız yeterli olur.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tüm Miles and Smiles kredi kartlarından herhangi birini kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirecek olan kişilerin kazandığı ekstra Miller kampanya kapsamında kullanılmış olan kredi kartına 16 Ağustos 2017 tarihinde yansıtılır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 1.500 mil kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yalnızca şahıs şirketi sahibi olan müşteriler, sahip oldukları ticari kartları kullanarak Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ise bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

Kampanyaya asıl ve ek kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Sanal kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyaya taksitli ve peşin bir şekilde yapılacak olan işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde üye iş yeri olma zorunluluğu aranmaz.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılabilir.

Kampanyaya beyaz eşya, yapı market ve mobilya alışverişleri dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde mil kazanımı gerçekleşmez.

Kampanyaya internet üzerinden yapılacak olan alışverişler, MoTo yani Mail order, Telephone order işlemleri ve temassız işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan bu kampanya ile ilgili olarak oluşturulmuş olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.