Kampanya Bulucu

MNG Kargo’dan Yurtdışı Tatili Hediye

MNG Kargo’dan herkesin ilgisini çekecek bir çekiliş kampanyası geldi. Bu çekiliş kampanyası ile 5 TL ve daha üzeri her bireysel gönderiye sınırsız çekiliş hakkı verilecek. Bu çekiliş hakkı ile 3 kişi çift kişilik yurtdışı tatili kazanacak. Üstelik bu yurtdışı tatili sizin seçmiş olduğunuz ülkelere göre ayarlanacaktır. 7 Gece 8 Gün sürecek olan bu tatilin yanı sıra 10 kişi de 3 Adam ile birlikte akşam yemeği yeme ve sohbet etme şansı yakalayacak. Kampanya 17 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyaya kadar 5 TL üzeri her gönderi çekilişe dahil edecektir. 5 TL’nin katlarına göre orantılı olarak bir kerede sınırsız çekiliş hakkı kazanma şansına sahipsiniz.

MNG Kargo Yurt Dışı Tatili

MNG Kargo Yurtdışı Tatili Çekiliş Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Bu piyango MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. tarafından MPİ’nin 05.01.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/7-29 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

08.01.2015 SAAT: 09:00 – 17.02.2015 SAAT: 18:00 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, MNG Kargo şubelerinden, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini kayıt ettirerek 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için 1 çekiliş hakkı) yurtiçi kargo gönderimi yapan bireysel müşteriler, yaptıkları gönderimin fatura tutarı üzerinden çekiliş hakkı kazanacaktır.

Talihliler 27.02.2015 saat: 11:00’de Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ.19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 (Toplantı Salonu) Fulya Şişli/ İSTANBUL adresinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Çekilişte, 3 kişi Yurtdışı Seyahati Avrupa Turu (Paris, Barselona, Amsterdam turları), Asya Turu (Bangkok, Hong Kong, Phuket turları), Amerika/Güney Amerika Turu (Arjantin, Brezilya, New York turları), Ortadoğu Turu (Mısır turu), Afrika Turu (Kenya turu), Gemi turu (Kanarya Adaları, Batı Akdeniz ve Yunana Adaları turları) ve Nehir Turu(Volga nehri turu) içerisinden, talihlinin seçeceği turdan birinde, 1 Mayıs-31 Aralık 2015 tarihleri arasında, talihlinin seçeceği bir tarihte, çift kişilik odada, 7 gece 8 gün, 4* otelde oda+kahvaltı dahil konaklama ve gidiş+dönüş ekonomi sınıf uçak bileti + transfer, havaalanı vergileri, Mesleki Sorumluluk Sigortası sağlanacaktır.

Seyahat İstanbul’da başlayıp İstanbul’da sona erecektir. Seyahat talihli dahil 2 kişiliktir. 10 kişi İstanbul Seyahati (01.Mayıs-31. Aralık 2015 tarihleri arasında, MNG Kargo’nun seçeceği bir tarihte, İstanbul’a yakın olan iller ve otobüsle gelmeyi tercih edenler için gidiş dönüş otobüs bileti, İstanbul’a uzak iller için ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti, İstanbul’da 4* otelde 1 gece 2 gün tek kişilik odada, oda kahvaltı konaklama, 1 adet akşam yemeği, İstanbul Havaalanı-otel-İstanbul Havaalanı transferleri, İkramiye tek kişiliktir. ) ikramiyesi kazanacaktır.

Kazanan talihliler 06.03.2015 tarihinde Birgün gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 21.03.2015 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 05.04.2015 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. ve şubelerinin çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Kampanyaya sadece bireysel müşteriler katılabilir. Kampanya sadece yurtiçi gönderiler için geçerli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye teslimatında fatura ibrazı zorunludur. Yurtdışı seyahat ikramiyesi talihli ile birlikte 2 kişiliktir. İstanbul seyahati ikramiyesi tek kişiliktir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Yurtdışı seyahati, İstanbul’da başlayıp İstanbul’da bitecektir, İstanbul’a kadar ulaşım masrafları talihlilere aittir.

Vize, pasaport işlemleri ve masrafları yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir. İstanbul seyahatinde İstanbul’a yakın olan iller ve otobüsle gelmeyi tercih edenler için gidiş dönüş otobüs bileti, İstanbul’a uzak iller için ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti MNG Kargo’ya aittir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.