Kampanya Bulucu

MNG kargo’dan Üniversite Öğrencilerine İndirim ve Sinema Bileti Kampanyası

Üniversitelerde bahar dönemi başlamak üzere. Bu nedenle birçok üniversite öğrencisi okuduğu şehre birçok eşya taşıyacak. MNG Kargo yükü siz değil, kargo taşısın diye yeni bir kampanya başlattı. Bu MNG Kargo kampanyaları ile şimdi hem indirimli kargo gönderebilir, hem de Sinema biletini uygun fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kargo kampanyaları ile yurt genelinde tüm üniversite öğrencileri isterlerse kargolarını %30 indirimli olarak gönderebilecekler, isterlerse de %15 indirimli ve 9,90 TL ek fiyat ile Cinemaximum sinema bileti alabilecekler. Hangisini seçeceği öğrencinin tercihine bırakılmış durumda.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Hem indirim avantajlarından hem de Cinemaximum kampanyalarından isteyen tüm üniversite öğrencileri yararlanabilir. Üniversite dışındaki öğrenciler ve öğretim üyeleri vs. bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için öğrenci kurum kimliği mutlaka gösterilmelidir. Gösterilmemesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya tarihleri için Bahar yarıyıl döneminin başı belirlenmiş durumda. 31 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 4 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrenciler bu tarihler arasında gönderim işlemini gerçekleştirmelidir.

Kampanya Hangi Gönderilerde Geçerlidir?

Kampanya sadece şubelerden yapılan gönderim işlemlerinde geçerli olacak. Adrese kurye çağırmış olduğunuzda kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için gönderici ödemeli şeklinde gönderilmelidir. Bu şartları sağlayan tüm gönderilerde kampanya geçerli olacaktır.

Sinema Biletinden Nasıl Faydalanacağım?

Kampanyadan yararlanmış olduğunuzda kısa mesaj yolu ile size bir kod iletilecek. Bu kod size bilette indirim sağlayacak koddur ve en fazla 2 sinema biletinde geçerlidir. Cinemaximum gişelerine giderek bu kodu iletmeniz durumunda istediğiniz gün ve seansa bilet alabilirsiniz. Biletlerin 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılması gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.