Kampanya Bulucu

MNG Kargo’dan Hopililere Paracık Yağmuru

Alışverişleri kazançlı bir hale dönüştüren Hopi uygulaması, ağını her geçen gün genişletiyor. Şimdi MNG Kargo ile de Hopi ayrıcalığını kullanabilirsiniz. Şimdi MNG Kargo kampanyaları ile 10 Paracık ya da 5 Paracık kazanma şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Hopi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Hopi uygulamasını kullanarak MNG Kargo şubelerinden 15 TL ile 29 TL arası bir gönderi masrafı için 5 Paracık, 30 TL ve daha üzeri kargo harcamalarında da 10 Paracık kazanabilirsiniz. Uygulamada her 1 paracık 1 TL’ye eşittir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Hopi kullanıcılarının katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu uygulamayı kullanarak kampanyadan yararlanabilir. Eğer kullanıcı değilseniz, uygulamayı hemen ücretsiz olarak ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için uygulamayı indirmiş olduğunuz akıllı telefon ile birlikte herhangi bir MNG Kargo şubesine gitmeniz yeterlidir. Kampanya sadece şubelere gelmiş olduğunuzda geçerli olacaktır, eve çağırılan kargo görevlisine verilen kargolarda kampanya geçerli değildir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında gönderilerini göndermeli ve kampanyadan yararlanmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacaktır.

Bu kampanya sadece peşin ödemeli gönderilerde geçerli olacaktır. Alıcı ödemeli kargolar bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece şubelerden yapılan gönderilerde geçerli olacaktır. Eve çağrılan kuryeye verilecek kargolarda kampanya geçerli olacaktır.

Kampanya Hangi Gönderilerde Geçerlidir?

Kampanya indirimsiz olan, standart gönderilerde geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya sadece bireysel gönderiler için geçerli olacaktır. Kurumsal ve ticari kişilikler kampanyadan yararlanamazlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.