Kampanya Bulucu

MNG Kargo’dan Galatasaray Taraftar Kampanyası

MNG Kargo Kampanyaları ile Galatasaray Kampanyaları bir noktada birleştirerek oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Kampanyadan GSMobile aboneleri ve GS Bonus kart sahibi olanlar faydalanabilecek. Bu üyeliğe sahip kişiler MNG Kargo’da Yüzde 25 indirim şansı yakalayacaklar.

Kampanyadan GSMobile aboneleri ile GS Bonus Kart sahipleri farklı adımlarla yararlanabilecekler. GSMobile aboneleri MNG Kargo şubelerine ya da eve gelen MNG Kargo çalışanına telefon numarasını söyleyerek kampanya kapsamında ki yüzde 25 indirimi kullanabilecek. GS Bonus Kart sahipleri ise yine aynı koşullarda ki görevlilere kart üzerinde yazan taraftar numarasını söylemesi durumunda kampanyadan yararlanabilecek. Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi kargo sponsoru olan MNG Kargo, bu kampanya sunarken, bu kampanyanın başka kampanyalarla birleştirilemeyeceğini söyler. İndirim oranı ya da kampanyanın kapsamı firma istediği zaman değişikliğe uğrayabilir. Kampanya kapsamında ki numaraları fatura ibrazından hemen önce vermeniz şarttır. Kampanya hem gönderici, hem de alıcı müşteriler için geçerli olabilir.

MNG Kargo Taraftar Kampanyası

MNG Kargo Galatasaray Taraftar Kampanyasının detayları şu şekildedir:

MNG Kargo’da, GSMobile aboneleri ve GS Bonus sahipleri kargolarını taşıma fiyatları üzerinden %25 indirimli gönderiyor.

GS Bonus Kart Sahipleri: Kart üzerinde yazılı taraftar numaranızı MNG Kargo Şubeleri’nde müşteri hizmetleri sorumlusuna veya kargonuzu almaya gelen kuryeye gösterin.

GS Mobile aboneleri: Cep telefonu numaranızıMNG Kargo Şubeleri’nde müşteri hizmetleri sorumlusuna veya kargonuzu almaya gelen kuryeye verin.

Galatasaray resmi kargo sponsoru MNG KargoGalatasaray taraftarının yanında.
Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. MNG Kargo kampanyada belirtilen indirim oranını, içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanabilmek için GS mobile cep numaranızı ya da GS Bonus üzerinde yazılı taraftar numaranızı fatura kesilmeden önce ibraz etmeniz gerekmektedir.

İndirim gönderici ve alıcı ödemeli kargolar için geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.