Kampanya Bulucu

MNG Kargo’ dan Kadınlar Günü’ ne Özel Yüzde 30 İndirim

Kadınlar Günü’ ne özel bir kampanya da MNG kargodan geliyor. MNG kargo şubelerinden Kadınlar Günü’ ne özel yapacağınız bireysel gönderilerinize %30 indirim uygulanıyor.
MNG kargo 02 Mart 2015 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında yapacağınız tüm bireysel gönderilere %30 indirim yaparak bu özel günü daha da renklendiriyor.
Bu indirim oranı 02 Mart – 15 Mart 2015 tarihleri arasında bireysel gönderiler için yurtiçi standart gönderi ve taşıma ücretleri üzerinden geçerlidir. Gönderilerde AA, AT, Sigorta kapsam dahilinde değildir. Kampanya dahilinde sizlere sağlanan % 30′ luk indirim başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. MNG KArgo; kargonuz elinize ulaştıysa ve bu kargo aracını kullanan bir kadınsa, size kargonuzu teslim eden bir kadınsa işte o MNG kargodur. Kadınlarımızla daha da güçlüyüz sloganıyla kadınlarımızın gönlünü fethediyor.

MNG kargo müşteri hizmetleri numarası 444 06 06. Kargo takibi veya kargoyla ilgili yapacağınız tüm işlemlerde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Aynı zamanda Team Kart alarak MNG kargonun Fırsatlar Klubü avantajlarından faydalanabilirsiniz. Team Kart sahibi olmak istiyorsanız en yakın MNG kargo şubesine başvurunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.