Kampanya Bulucu

Mitsubishi Servislerinde Yüzde 40’a Kadar İndirim

Eğer 4 yaşın üzerinde Mitsubishi aracınız var ise, size uygun müthiş bir servis kampanyası var. Çünkü Mitsubishi’nin ticari araçlara yönelik olarak başlatmış olduğu bir servis kampanyası, oldukça cazip bir indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya bazı araç model veyaşları ile sınırlı tutulmuş durumda. Kampanyadan yararlanabilecek araçlar sadece 4 yaş ve daha üzerinde olan Canter, L300 ve L200 modelleri. Bu araçlara sahip kullanıcılar 8 Kasım tarihine kadar debriyaj ve bakım paketlerinde yüzde 40’a kadar indirim ile birlikte bir takım hediyeler alma imkanına kavuşuyor. Kampanya da bahsedilen bakım paketi sadece hava filtresi, yağ filtresi, yakıt filtresi ve motor yağı ile birlikte işçilik ücretlerini de kapsıyor. Debriyaj paketleri ise rulman, baskı ve balata ile birlikte işçilik ücretlerini kapsayacak şekilde ayarlanmış

Mitsubishi

Kampanyanın sunmuş olduğu avantaj sadece bu kadar değil. Bu kampanyaya katılan herkese polar bir yelek hediye edildiği gibi ikinci servis ziyaretlerinde ücretsiz olarak ServisiM Kart hediye ediliyor. Bilmeyenler için hatırlatalım, sahip olacağınız ServisiM Kart ile 2015 yılının sonuna kadar jem işçilikte, hem de yedek parçalarda yüzde 20 indirim ve yağ değiştirilmesi işleminde yüzde 10 indirim kazanıyorsunuz. Mitsubishi Servis kampanyasından yararlanabilmeniz için kampanya şartlarına uygun bir aracınızın olması yeterlidir. Bunun dışında herhangi bir kampanyaya kayıt yaptırmak gibi bir prosedür uygulanmayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.