Kampanya Bulucu

MilPlus’tan 299 TL World Puan’la Uçak Bileti!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“MilPlus’tan 299 TL World Puan’la Uçak Bileti!” kampanyası ile birlikte Avrupa’ya aktarmalı ya da direkt olan gidiş ve dönüş uçuşlarında 1.000 TL’ye kadar olan gidiş dönüş uçak biletlerinde 299 TL değerinde World Puan kullanmanız halinde bu kampanyadan faydalanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“MilPlus’tan 299 TL World Puan’la Uçak Bileti!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında alacaklar gidiş ve dönüş uçak biletlerini 1 Mart ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında almaları gerekmektedir. Bu tarihler dışında alınacak ya da kullanılacak olan biletler kampanyaya dahil edilmemiştir. Yani alacağınız biletleri bu tarihler içinde almanız gerektiği gibi aldığınız biletlerin uçuş tarihlerinin de bu tarihler içinde olması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Mil Plus seyahat hattı olan 444 0 724 numarasını arayıp 2 ve 5 tuşlarını tuşlamaları ve uçak biletlerini bu hat üzerinden almaları gerekmektedir. Zira bu kampanya sadece Mil Plus seyahat hattı üzerinden satın alınacak olan biletlerde geçerlidir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya satışları duyurulmuş olan destinasyonlar için toplamda 150 adet gidiş ve dönüş uçak biletleri ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Bu kampanyaya katılacak olan kişilerin satın alacakları tek bir gidiş dönüş bileti en fazla 1.000 TL değerinde olabilir. Kredi kartı ya da nakit ödemelerde sadece yüzde 10 oranında fark geçerli olacaktır.

Ayrıca bu kampanyaya tek bir kart sahibi en fazla 2 kez katılabilecektir. Yani tek 1 kişi en fazla 2 adet gidiş ve dönüş bileti satın alabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya gemi, tur, araç kiralama, otobüs bileti ve otel harcamaları dahil edilmemiştir.

Bu kampanya kapsamında satın alacağınız biletlerin gidiş ve dönüş tarihlerinin açık olmaması gerekmektedir. Zira taleplerin karşılanması yer durumuna bağlı olacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınacak olan uçak biletleri müsait olan en düşük fiyata sahip olan kontenjandan temin edilir.

Bu kampanya kapsamında başlamış olan bilet satışından önce bilet satın alan kişilerin almış oldukları uçak biletleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Satın alınmış olan uçak biletlerinde değişiklik ya da iptal gibi seçenekler mümkün olmadığı için puan iadesinin de gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

Vakıfbank bu kampanya kapsamında belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da istediği zaman ve önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.