Kampanya Bulucu

MilPlus Platinum ile 3.000 Kişiye 50 TL Worldpuan Hediye

Hemen her kredi kartı mil kazandıran bir yolculuğa özel bir kart çıkardı. Şimdi Vakıfbank World kredi kartı da bunun için bir kredi kartı çıkardı; Milplus. Üstelik şimdi Milplus kampanyaları ile kredi kartına başvuru yapan müşteriler 50 TL Worldpuan kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında MilPlus Platinum kredi kartına başvuran müşteriler belirlenen tarihler arasında 3.500 TL harcama yapmış olduğunuzda 50 TL Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Bu kampanya ile 3.000 kişi bu fırsattan yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcut MilPlus müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Milplus’a kampanya tarihleri içerisinde başvuran ve belirtilen tutarlarda harcama yapan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kredi kartına başvuru yapmanız gerekir. Vakıfbank şubelerinden, internet bankacılığı ile, çağrı merkezi aracılığı ile kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra belirlenen süre içerisinde toplamda 3.500 TL harcama yaptığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Devam Edecek?

20 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 5 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalı ve belirtilen tutarlarda harcama yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanya sadece başvuran ilk 3.000 kişi için geçerlidir. Bu sayı dolmuş olduğunda kampanya süresi devam etse bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Banka çalışanları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca sadece yurt içersinde yapılan alışverişler kampanya kapsamına dahildir. Yurtdışından yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca Ek kartlar için yapılan başvurular da bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.