Kampanya Bulucu

Miles&Smiles Kredi Kartlarından Türk Hava Yollarına Özel 6 Taksit kampanyası

Garanti bankası ile Türk Hava Yollarının uçak biletlerine özel olarak çıkarmış oldukları kredi kartı olan Miles&Smiles, kampanyalar ile birçok avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdi Miles&Smiles kampanyaları ile alacağınız uçak biletlerini taksitli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türk Hava Yolları kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartı ile alacağınız THY çak biletlerini 6 taksit ile ödersiniz. Üstelik yaptığınız harcamalarda ki her 1 TL için 2 mil kazanabilirsiniz. Biriken milleriniz ile yine ücretsiz uçak bileti alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu THY kampanyaları sadece Miles&Smiles kredi kartları ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. Bonus ailesine sahip olan diğer kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus platinum American Express gibi diğer kartlar kampanya kapsamının dışındadır ve bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yok. Miles&Smiles kredi kartınızı kullanarak Garanti Bonus üyesi olan THY satış ofislerinden, www.thy.com adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezinden uçak bileti almanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ekim 2013 tarihinde başlamış olan bu kampanya sürekli olarak uzatılarak bu zaman kadar. Şuan için belirlenen son atılım tarihi de 31 Mart 2016. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılmalıdır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacak?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Garanti Bonus cihazı ile ve Miles&Smiles kredi kartı ile yapılmalıdır. Sanal POS’lar da kampanyaya dahildir. Fakat yabancı para birimi ile yurt dışı biletleri için yapılan ödemeler taksit kampanyasının dışında kalır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.