Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel Türk Hava Yollarında 6 Taksit | Kampanya Bulucu

Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel Türk Hava Yollarında 6 Taksit

Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel Türk Hava Yollarında 6 Taksit

Tamamen seyahat için hizmete sunulmuş olan Miles&Smiles kredi kartları, ulaşım alanında, en çok hava yolu ulaşımı alanında hizmet vermeye, fırsat sunmaya devam ediyor. Miles&Smiles kampanyaları ile şimdi alacağınız uçak biletini 6 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Türk Hava Yolları kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında alacağınız uçak biletlerini Miles&Smiles kredi kartı ile alırsanız 6 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Vade farkı alınmayan ve tamamen ücretsiz olan bu kampanyadan yararlanırken mil puan kazanmaya da devam edersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu THY kampanyaları tüm Miles&Smiles kredi kartı sahiplerinin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat Bonus ailesi olan diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderimi yapmanıza gerek yoktur. Bonus üyesi olan Türk Hava Yolları Bilet Satış ofislerinden yapacağınız bilet alımlarında ödemeyi Garanti Pos aracılığı ile ve Miles&Smiles kredi kartınız ile yapmanız durumunda kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ekim’de başlamış olan bu uçak bileti kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında uçak biletlerini alarak kampanyadan faydalanabilirler. Bu tarihlerin dışında yapılan bilet alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacaktır?

Kampanya sadece TL üzerinden yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. Yurtdışı çıkışlı olarak alınan uçak biletleri yabancı para üzerinden alındığından kampanya bu tür biletlerde geçerli değildir. Ayrıca kampanya Türkiye saatine göre başlar ve biter. Bu kampanya kapsamında almış olduğunuz uçak biletleri, tamamen sınıfının özelliklerini taşıyan standart biletlerdir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ