Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel BP'de 500 Mil Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel BP’de 500 Mil Hediye

Bonus ailesine sahip Miles&Smiles kredi kartı sadece yolculuk için değil aynı zamanda diğer konularda da avantaj sağlıyor. Miles&Smiles kampanyaları ile şimdi Bonus üyesi olan anlaşmalı BP istasyonlarından yapacağınız alışverişlerde 500 mil hediye kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BP kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde 3 kere en az 150 TL’lik yakıt harcamanızı Miles&Smiles kredi kartınız ile yaparsanız 500 mil kazanabilirsiniz. Kampanya hem akaryakıt, hem de otogaz harcamalarında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Miles&Smiles kredi kartlarında geçerli olacaktır. Bonus ailesi diğer kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Kampanya hem bireysel, hem de Business kredi kartları için geçerli olacaktır. Üstelik hem asıl kartlar, hem de ek kartlar bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yapmalısınız. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne BPMİL yazarak 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra anlaşmalı BP istasyonlarından 3 defa 150 TL ya da üzeri bir tutarda akaryakıt ya da otogaz harcaması yapmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yapmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışveriş yapılmalıdır.

Kazandığım Milleri Nasıl Alacağım?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Mil puanlar 20 Kasım 2015 tarihinde harcama yaptığınız karta ya da Asıl karta yansıyacaktır. 20 Kasım tarihinden sonra ki ilk ekstrenizde mil puanları görebilirsiniz. Ek kart ile yapılan harcamalar da asıl kartın hesabına yansır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.