Kampanya Bulucu

Miles&Smiles Kredi Kartına 3000 Mil Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Miles&Smiles Kredi Kartına 3000 Mil Hediye!” kampanyası ile birlikte bu kampanyaya kısa mesaj ile katılım gösteren kişiler kampanya tarihleri içinde Miles & Smiles kredi kartı ile elektronik, kuyum, aksesuar, kozmetik ve giyim sektörlerinde tek seferde yapılacak olan her 150 TL ve üzeri harcamadan ekstra olarak 200 mil kazanacaktır. Böylelikle toplamda 2000 mil kazanma fırsatı sizin elinizdedir.

Bununla birlikte bu kampanyaya Bonus Flaş üzerinden katılan kişiler Miles & Smiles kredi kartları ile tek seferde yapacakları her 150 TL ve üzeri alışverişinde ilave olarak 300 mil kazanacaktır. Böylelikle kampanya tarihi içinde toplamda 3000 mil kazanma fırsatı sizin elinizdedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Miles&Smiles Kredi Kartına 3000 Mil Hediye!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat tarihleri arasında kampanyaya katılım gösterdikten sonra Miles & Smiles kredi kartlarını kullanarak elektronik, kuyum, aksesuar, kozmetik ve giyim sektörlerinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin iki farklı yoldan birini kullanması gerekmektedir. Bu yollardan ilki kısa mesaj yoludur. Bunun için ilk harcama yapılmadan önce “CANIM” yazılmalı ve 3340 numarasına kısa mesaj gönderilmelidir. Bir başka yöntem ise Bonus Flaş uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasına gelerek Hemen Katıl butonuna basmaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılan kişiler 2000, Bonus Flaş ile kampanyaya katılan kişiler 3000 mil kazanacaktır.

Bu kampanyaya katılan kişilerin gönderecekleri kısa mesaj için özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere belirli bir ücret ödemesi gerekir. Bu ücret, Vodafone aboneleri için 0,415 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL ve Avea aboneleri için 0,60 TL olarak belirlenmiştir. Garanti Bankası geri dönüş kısa mesajlarını kendi karşılar.

Bununla birlikte göndereceğiniz kısa mesajları Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanya kapsamında tüm Miles & Smiles kredi kartlarını kullanarak ekstra mil kazanabilirsiniz. Ayrıca sanal kartları kullanarak da bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür. Bununla birlikte bu kampanyadan asıl ve ek kartları kullanarak da yararlanmanız mümkündür.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz ekstra miller kampanyaya katılım gösterdiğiniz kredi kartına 3 mart 2017 tarihinde yüklenecektir. Sanal kredi kartı ile kazanmış olduğunuz miller sanal kredi kartına bağlı olan asıl karta yüklenir.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya kısa mesaj yolu ilet katılan kişiler kampanya dönemi boyunca yapacakları her tek seferli alışverişte ekstra olarak 200 mil ve toplamda en fazla ilave olarak 2000 mil kazanabilirler.

Bununla birlikte bu kampanyaya Bonus Flaş uygulamasını kullanarak katılan kişiler yapacakları her tek seferli alışverişte ekstra olarak 300 mil ve toplamda en fazla ilave olarak 3000 mil kazanabilirler.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan elektronik, kuyum, aksesuar, kozmetik ve giyim sektörleri alışverişlerinin tek seferde yapılması halinde kampanyanın sunmuş olduğu ödülü kazanabilirsiniz.

İnternet alışverişleri bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Bonus Flaş ile kampanyadan sadece şahıs şirketi sahibi olan müşteriler, sahip oldukları ticari kart ile katılabilirler. Tüzel müşterilerin ise kısa mesaj yolunu kullanarak kampanyaya katılmaları gerekmektedir.

Bu kampanyada üye iş yeri olma zorunluluğu aranmamaktadır.

Bu kampanya yurt dışında da geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında iptali ve iadesi gerçekleşen işlemler dikkate alınır.

Aynı gün içinde aynı iş yerinden yapacağınız alışverişlerden sadece ilki sayesinde ödül kazanmanız mümkün olur.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapabileceği gibi aynı zamanda bu kampanyayı fiili olarak haber verme gereği duymadan tamamen durdurma hakkını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.