Kampanya Bulucu

Miles&Smiles Kartlarından Yapılan Okul Harcamalarına 1.500 Mil Hediye

Okul harcamaları ile ilgili yapılan kredi kartı kampanyalarına bir yenisi de Miles&Smiles kampanyaları ile eklendi. Şimdi u kredi kartınız ile yapmış olduğunuz okul harcamalarından 1.500 Mil kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında belirlenen sektörlerde yapılan her 150 TL ve üzeri harcamaya 150 mil kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplam 10 harcamada 1.500 mil kazanma şansınız bulunur.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Miles&Smiles kredi kartlarının katılımına açıktır. İsteyen herkes kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonra yapacağınız belirli sektörlerde ki harcamalarla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için önce kampanyaya kayıt mesajı göndermek gerekir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne MIL yazıp, 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra harcama yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

21 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 27 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişler yapılmalıdır. Kampanya tarihi sonrasında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya için üye işyerinden alışveriş yapmak zorunlu değildir. Kırtasiye, eğitim ve giyim sektörüne kayıtlı iş yerlerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması yeterlidir. Aynı gün, aynı iş yerinden yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilir. İnternetten yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Hem peşin, hem de taksitli olarak yapılan alışverişler de kampanyadan aynı koşullarla yararlanabilir. Kazanılan miller 30 Eylül 2015 tarihinde kartınıza yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.