Kampanya Bulucu

Miles&Smiles Kartlara Özel Türk Hava Yolları’nda 6 Taksit

Uçak biletleri, genelde kampanyası az yapılan bir sektördür ve yapılsa da sadece mil kazandırma üzerine kuruludur. Fakat şimdi başlayan Miles&Smiles kampanyaları ile uçak biletlerinizi taksitli olarak alabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan yararlanırken mil kazanmaya da devam edersiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türk Hava Yolları kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yetkili satış ofislerinden Miles&Smiles kredi kartınız ile uçak bileti almış olduğunuzda bunu vade farkı vermeden 6 eşit taksitte ödeyebilirsiniz. Bu taksitler için herhangi bir ücret de ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece Miles&Smiles kredi kartına sahip olan müşteriler yararlanabilir. Bunun dışında ki Bonus ve Bonus ailesi diğer kredi kartları kampanya kapsamında değildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, tüm American Express kartlar vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu THY kampanyalarından yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. THY satış ofislerinden Garanti Pos cihazlarından Miles&Smiles kredi kartları ile bilet almanız yeterli olacaktır. İnternet üzerinden yapmış olduğunuz sanal Pos cihazları da kampanyaya dahildir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ekim tarihinde başlayacak olan bu uçak bileti kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında belirtilen şekillerde alışverişlerini tamamlaması gerekmektedir. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler bu kampanya şartlarının dışında olacaktır.

Kampanya Hangi Uçak Biletlerinde Geçerlidir?

Ödemenin Türk Lirası üzerinden yapılması durumunda kampanya tüm uçuşlarda geçerli olacaktır. Hem yurt içi, hem de yurtdışı uçak bileti kampanyaya dahil olur. Fakat yabancı para birimleri ile yapılan ödemelerde bu kampanya geçerli olmayacağı için herhangi bir taksitlendirme işlemi de yapılmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.