Kampanya Bulucu

Miles&Smiles Business Kart’tan Yurtdışında 4 Taksit Kampanyası

Yapılan yolculuklarda en fazla avantaj sağlayan kredi kartlarından biri olan Miles&Smiles, şimdi yurt dışında yapacağınız alışverişlerde de 4 taksite kadar vade imkanı tanıyor size. Şimdi Mails&Smiles kampanyaları ile yurt dışından yapacağınız harcamaları 4 taksitte ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında önce kampanyaya kayıt olmak şartı ile yurt dışından yapacakları 100 dolar ve daha üzeri harcamalarda 4 taksit fırsatından yararlanabilecekler. Üstelik herhangi bir sektör ya da iş yeri sınırlaması yapılmadan.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Miles&Smiles Business kredi kartlarında geçerli olacaktır. bu kart dışında yapılan hiçbir kredi kartı harcaması bu kampanyadan yararlanamaz. Bireysel kredi kartları da kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. kayıt olduktan sonra yurtdışında herhangi bir sektör ve iş yerinden bu kartınızı kullanarak 100 dolar ya da daha fazla bir harcama yapmanız yeterli olacaktır. bu harcama otomatik olarak taksitlendirilir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne MSTAK yazıp 3340’a göndermeniz kampanyaya katılım açısından yeterlidir. Eğer kampanya mesajını yurtdışından göndermek istiyorsanız, bu defa da +905327523340’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

28 Nisan 2015 tarihinde başlamış olan bu kampanya 31 Mart 2016’ya kadar devam edecek. Kampanyadan yaralanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır.

Kampanyadan Çıkmak için Ne Yapmam Gerekir?

Artık harcamalarınızın taksitlenmesini istemiyorsanız, kampanya kapsamından çıkış talebinde bulunmanız gerekir. yine aynı telefon ile SON MSTAK yazıp, yine aynı numaraya göndermeniz kampanyadan çıkmanızı sağlayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.