Kampanya Bulucu

Miles&Smiles American Express Kartınız ile Yemeklerinizin Yarısı Kadar Mil Puan Hediye

Miles&Smiles kredi kartı sadece seyahat için yapılan harcamalarda değil, diğer sosyal harcamalarda da kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Şimdi Miles&Smiles kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız restoran harcamalarının yarısı kadar mil puan kazanma şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Miles&Smiles American Express kredi kartınızdan yapacağınız restoran harcamalarının %50’si kadar mil puan kazanabilirsiniz. Üstelik kazandığınız miller, standart kazandıklarınıza ek olarak kartınıza yansıyacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bukampanya sadece Miles&Smiles American Express kredi kartı kullanıcıları için geçerlidir. Bu kartı kullanan müşterilerin dışında kalanlar, bu kampanyadan yararlanamazlar. Diğer bireysel kredi kartları ve Bonus ailesi kartlar bu kampanya kapsamının dışında tutulmuştur.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

American Express kampanyaları için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri arasında Garanti banka sisteminde restoran olarak kayıtlı işyerlerinden Garanti Pos aracılığı ile ve Miles&Smiles American Express kredi kartınız ile yapacağınız harcamalarda otomatik olarak kampanya kapsamına alınırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihinden sonra yapılacak olan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kazandığım Milleri Ne Zaman Alabilirim?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmış olduğunuzda, o günün sonunda kazandığınız miller kredi kartınızın hesabına yansıtılır. THY Özel Yolcu Programı’nda ki hesabınıza ise sizin hesap kesim tarihinizde aktarım yapılır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanma şansınız bulunur. Fakat 1 ay içerisinde en fazla kazanacağınız miktar 1.000 ekstra mil olabilir. 1 ayda bundan daha fazla mil kazanamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.