Kampanya Bulucu

Miles&Smiles American Express Kartına 5000 Hoş Geldin Mili Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Miles&Smiles American Express Kartına 5000 Hoş Geldin Mili Hediye!” kampanyası ile birlikte 1 Şubat’a dek Miles & Smiles American Express kartı olmayan kişiler kampanya tarihleri içinde bu kartı almak için başvurdukları taktirde 5000 hediye mil kazanma fırsatını elde eder!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Miles&Smiles American Express Kartına 5000 Hoş Geldin Mili Hediye!” kampanyası 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri içinde Miles & Smiles kredi kartına başvurmuş olan ve 31 Mayıs 2017 tarihine dek taksitli nakit avans ve nakit çekim işlemleri hariç taksitli ya da peşin alışveriş ve / veya otomatik ödeme harcaması yapmış olan kişiler için geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılabilmek için daha önce Miles & Smiles kredi kartın sahip olmamanız gerekmektedir. Bu nedenle hali hazırda Miles & Smiles kredi kartına sahipseniz ve kredi kartınızı kapattırıp yeniden başvurmak istiyorsanız bu düşüncenizden vazgeçmeniz gerekmektedir. Zira bu kampanyadan sadece yeni müşteriler faydalanabilecektir.

Bununla birlikte bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Garanti Bankası resmi internet sitesi olan garanti.com.tr sitesi üzerinden, Garanti İnternet Şubelerinden, Garanti Cep uygulamasından, Bonus Flaş uygulamasından ya da www.milesandsmiles.net sitesi üzerinden Miles & Smiles kredi kartına başvurması gerekmektedir. Bununla birlikte Garanti Cep uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurular sadece bazı müşterilerin karşısına çıkacak olan teklif sayesinde gerçekleştirilebilecektir.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 31 Mayıs 2017 tarihine dek Miles & Smiles American Express kartını kullanması gerekmektedir.

5000 Mil Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile 5000 Mil kazanan Miles & Smiles kredi kartı sahiplerinin harcama yapmış oldukları ayı takip eden ayın 8’ine kadar 5000 Milleri kartına yüklenecektir.

Kredi kartınıza yüklenmiş olan bu miller, ekstre kesiminin ardından Türk Hava Yolları TK hesabınıza aktarılacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya Miles & Smiles Visa sanal kartları, Miles & Smiles Business kartları ve Miles & Smiles Business sanal kartları dahil edilmemiştir.

Bu kampanyaya sadece asıl kartlar dahil edilmiş olup, www.milesandsmiles.net sitesi üzerinden yapılacak olan başvurularda sadece asıl kartlar için geçerli olacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin başvurmuş oldukları kartı 6 ay içinde kapatmaması gerekmektedir. 6 ay içinde kartlarını kapatan müşterilerin 5000 hediye milleri geri alınacaktır. Kartın içinde yeterli mil olmaması halinde ise mil başına 4 kuruş üzerinden ücret ödenmesi gerekir.

1 Şubat 2017 tarihinden önce yapılan kredi kartı başvuruları bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kart başvurularında nihai değerlendirme Garanti Bankası’na aittir.

Bu kampanyaya Garanti Bankası ve garanti Bankası iştiraklerinde çalışan kişiler katılamayacaktır.

Piyango bilet harcamaları, kumarhane harcamaları, hazine bonosu ve hisse senedi gibi işlemler harcama olarak kabul edilmez.

Miles & Smiles kredi kartlarından birini kullanan ve ikinci kart ile başvuru yapan kişiler bu kampanyadan faydalanamaz.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili herhangi bir koşulda ya da kampanyanın tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber vermeden durdurma gibi haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.