Kampanya Bulucu

Miles & Smiles ile Ekstra 2500 Mille Hoş Geldin Bahar!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kampanya tarihleri içinde kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılım gösteren kişilerin market, giyim, elektronik ve kozmetik sektörlerinden Miles & Smiles kredi kartını kullanarak yapacakları her 150 TL ve üzeri alışverişte ekstra olarak 200 mil ve toplamda 2000 mil kazanma fırsatını elde edecektir! Bununla birlikte bu kampanyaya Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılan kişiler her 10 TL ve üzeri alışveriş için ekstra olarak 250 mil ve toplamda 2500 ekstra mil kazanma fırsatını elde ederler!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Miles & Smiles ile Ekstra 2500 Mille Hoş Geldin Bahar!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 27 Mart 2017 tarihleri arasında Miles & Smiles kredi kartını kullanarak kampanya kapsamında belirlenmiş olan sektörlerden alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yol vardır. Bu yollardan ilki kısa mesaj yolu ile olup bu yolu kullanacak olan kişilerin BAHAR yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bir diğer yol ise Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanya sayfasına giderek Hemen Katıl butonuna basmaktır.

Bu kampanyaya katılmak için göndereceğini kısa mesajlar için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere Turkcell abonesiyseniz 0,65 TL, Vodafone abonesiyseniz 0,415 TL ve Avea abonesiyseniz 0,60 TL ödersiniz. Garanti Bankası’ndan size gönderilecek olan geri dönüş mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyaya tüm Miles & Smiles kredi kartları dahil edilmiştir.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz ekstra miller kampanya bitiminin ardından 7 gün içinde Miles & Smiles asıl kartınıza yüklenir.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için her bir müşteri bu kampanyaya sadece tek bir kez katılabilecektir. Bununla birlikte kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler her 150 TL ve üzeri alışverişinde 200 ekstra mil ve toplamda en fazla 2000 ekstra mil kazanabilirler. Bu bir yana eğer bu kampanyaya Bonus Flaş mobil uygulamasını kullanarak katılırsanız her 150 TL ve üzeri alışverişinizde 250 ekstra mil ve toplamda en fazla 2500 ekstra mil kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bununla birlikte Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya sadece şahıs adına kayıtlı olan şirket sahibi kişiler sahip oldukları ticari kartlar ile katılabilmektedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında internet üzerinden yapılan alışverişler geçerli sayılacaktır.

Bu kampanya kapsamında alışveriş yapılacak olan yerlerin üye işyeri olmasına gerek yoktur.

Kampanyaya katılmak için kullanabileceğiniz sektörler, market, kozmetik, elektronik ve giyim sektörleri olarak belirlenmiştir.

Bu kampanyaya sanal kart kullanarak katılabileceğiniz gibi sanal kredi kartı kullanarak kazanmış olduğunuz ekstra miller de sanal kredi kartınızın bağlı olduk esas karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında tek bir gün içinde yapacağınız birden fazla alışverişlerden sadece ilki için ödül kazanabilirsiniz.

Bu kampanya yurt dışında da geçerlilik göstermektedir.

Bu kampanyaya asıl kartlar ve bu kartların bağlı olduğu ek kartlar ile katılım gösterebilirsiniz.

Kampanya kapsamında iadesi ya da iptali gerçekleşen işlemlerden ekstra mil kazanımı elde etmeniz mümkün değildir.

Garanti Bankası bu kampanya kapsamında belirlemiş olduğu koşulların tamamını ya da herhangi bir bölümünü önceden haber verme gereği duymadan değiştirme ya da bu kampanyaya fiili bir şekilde haber vermeden tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.