Kampanya Bulucu

Miles & Smiles ile BP’de Ekstra 1500 Mil!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Miles & Smiles ile BP’de Ekstra 1500 Mil!” kampanyası ile birlikte Miles & Smiles üyesi olan BP istasyonlarından kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlar ile kampanya tarihleri içerisinde farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 150 Tl ve üzeri otogaz ya da akaryakıt harcaması yapan kişiler 1.500 Mil kazanma fırsatını elde ediyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında Miles & Smiles üyesi olan BP istasyonlarına giderek farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 150 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alışverişi yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanabileceği iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki, ilk harcamalarını yapmadan önce BPMIL yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bir diğer yol ise yine ilk alışverişin öncesinde Bonus Flaş uygulaması kullanılarak kampanya sayfasında yer alan HEMEN KATIL butonuna tıklamak olacaktır. Bu iki işlemden birini yapan herkes harcama yaparak kampanyadan faydalanabilecektir.

Bonus Flaş ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerden sadece şahıs şirketi sahibi olan müşteriler kabul edilecek olup bu kişilerin de ticari kartları kullanması gerekmektedir. Tüzel kişiler ise sadece kısa mesaj yolunu kullanarak kampanyaya katılabilirler.

Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve harcama yapılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden gönderilmelidir. Her bir kısa mesaj için özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi ile beraber Avea aboneleri 0,60 TL, Vodafone aboneleri 0,415 TL ve Turkcell aboneleri 0,65 TL ödemekle yükümlüdür. Garanti Bankası geri dönüş kısa mesajlarını karşılayacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya katılmak için kullanılabilecek olan kartlar Miles & Smiles Business kredi kartları, Miles & Smiles kredi kartları ve ek kartlardır.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yansıtılır?

Kampanya kapsamında kazanılan miller 20 Nisan 2017 tarihinden sonraki ilk ekstreye yansıtılacak olup, miller sadece asıl kartlara yüklenecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için her bir müşteri bu kampanyaya sadece bir kez katılabilecektir. Bu nedenle de kampanya kapsamında kazanılabilecek olan en yüksek mil değeri 1.500 olarak belirlenmiştir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan 150 TL ve üzeri harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Tüzel müşterilerin kampanya kapsamında yer alan tüm kartlar ile birlikte kampanyaya katılabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya katılım her kart için kısa mesajın banka sistemine ulaşmasının ardından gerçekleşmiş olup bu andan sonra gerçekleşecek olan işlemler dikkate alınacaktır.

Yapılan harcamaların ardından gerçekleştirilecek olan iade ya da iptal işlemleri halinde kampanyadan mil kazanımı mümkün olmayacaktır.

Yapılacak olan ödemeler mutlak surette Garanti Bankası POS cihazları kullanılarak yapılmalıdır.

BP taşıtmatik müşterilerinin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden haber vermeye gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.