Kampanya Bulucu

Miles and Smiles’tan Ramazan’da Yurt İçi Uçak Bileti Değerinde 3750 Mil Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Miles and Smiles’tan Ramazan’da Yurt İçi Uçak Bileti Değerinde 3750 Mil Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Miles and Smiles kredi kartlarından birini kullanarak ve kampanyaya kısa mesaj yolu ile katıldıktan sonra market ya da akaryakıt sektörleri üzerinden 150 TL ve üzeri 2. harcamadan sonra ekstra olarak 200 mil, 4. harcamadan sonra ekstra olarak 400 mil, 6. harcamadan sonra ekstra olarak 600 mil, 8. harcamadan sonra ekstra olarak 800 mil ve 10. harcamadan sonra ekstra olarak 1.000 mil kazanır ve toplamda 3.000 ekstra mil kazanmış olursunuz. Bununla birlikte kampanyaya Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılacak olan kişilere 10. 150 TL ve üzeri alışverişinin ardından ekstra 1.750 mil verilecek ve kampanya genelinde toplamda 3.750 ekstra mil kazanılmış olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 23 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ellerinde iki farklı yöntem bulunmakta olup bu yöntemlerden ilki herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce RAMAZAN yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermek olacaktır. Bu yolu kullanan kişilerin kampanya kapsamında kazanabilecekleri toplam ekstra mil 3.000 mil ile sınırlandırılmış olur. Bununla birlikte kampanyaya katılmak için gönderilmiş olan kısa mesajlar katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere Avea yani Türk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL ve Vodafone aboneleri için 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Bununla birlikte bir diğer yol olan Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasına girerek burada yer alan Hemen Katıl butonuna basan kişiler kampanya genelinde toplamda 3.750 mil kazanma şansını yakalamış olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Miles and Smiles kredi kartları ile yapılacak olan akaryakıt ya da market sektöründen yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz ekstra miller kampanyanın sona erdiği günden sonraki 7 gün içerisinde kartınıza yüklenir. Sanal kredi kartı kullanılarak yapılacak olan alışverişler ile kazanılmış olan miller ise sanal kredi kartının bağlı olduğu asıl karta yüklenir.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olup her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir kere yararlanmasına izin verilmiştir. Bununla birlikte kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler en fazla 3.000 mil, Bonus Flaş mobil uygulaması ile katılan kişiler ise en fazla 3.750 mil kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya yalnızca şahı şirketine sahip olan müşterilerin sahip olduğu ticari kartlar ile katılım sağlanabilir. Tüzel müşterilerin kampanyaya katılmak için kullanabileceği tek yok kısa mesaj yoludur.

Market ya da akaryakıt sektörlerinden tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri harcamalar kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında üye iş yeri olma zorunluluğu yer almamaktadır.

Kampanya yurt dışında yapılacak olan market ya da akaryakıt alışverişlerinde de geçerli olacaktır.

İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Sanal kart ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılacak olan alışverişlerden yalnızca ilki ile ödül kazanımı gerçekleşmesi mümkündür.

Kampanyaya asıl ve ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde mil kazanımının da iptali gerçekleşir.

Miles and Smiles ve Garanti Bankası kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.