Kampanya Bulucu

Miles and Smiles’tan Okul Kampanyası ile 1500 Mil

Okullar açılmadan önce okul ihtiyaçlarını karşılamak aileleri oldukça zorlayan alışveriş türlerinden biridir. Bu alışverişleri daha rahat yapabilmeniz için bir takım banka kampanyalarını takip etmekte ve katılmakta fayda var. Şimdi böyle bir kampanya Miles & Smiles’tan geldi. Miles & Smiles kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde 1.500 TL’ye kadar mil kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile yapacağınız giyim, market, kırtasiye ve eğitim sektörlerindeki 150 TL ve üzeri harcamalarınıza 150 mil kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 1.500 mil kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Miles & Smiles kredi kartlarında geçerlidir. İsteyen herkes kampanya tarihleri arasında kampanyaya kayıt olarak ve daha sonra belirlenen sektörlerde alışveriş yaparak bu kampanyaya katılabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra belirlenen tarihler arasında ve belirlenen sektörlerde 150 TL ve üzeri alışverişlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne MIL yazıp 3340’a göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra kampanya için gerekli alışverişleri yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

21 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanyanın son katılım süresi 27 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya kayıt yaptıktan sonra gerekli harcamaları yapmalıdır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya Eğitim, giyim, market ve kırtasiye sektörlerine kayıtlı tüm işyerlerinde geçerlidir. Kampanya için üye işyeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır. İnternetten yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.