Kampanya Bulucu

Miles and Smiles Kredi Kartından 5000 Hoş Geldin Mili!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Miles and Smiles Kredi Kartından 5000 Hoş Geldin Mili!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Miles and Smiles kredi kartı olmayan kişilerin Miles and Smiles resmi internet sitesi üzerinden Miles and Smiles kredi kartına başvuruda bulunmaları ve ardından Miles and Smiles American Express kredi kartlarını kullanarak kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihe kadar nakit çekim, ve taksitli nakit avans işlemleri haricinde peşin ya da taksitli alışverişler ile otomatik ödeme harcamalarından birini ya da birkaçını yapması gerekir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya kapsamında Miles and Smiles kredi kartına 1 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında başvurmanız gerekmekte olup, bu başvurunun ardından 31 Ekim 2017 tarihine kadar alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihler içinde Miles and Smiles kredi kartına başvuruda bulunması gerekir. Daha sonra ise yine şartlar çerçevesinde belirlenmiş olan tarihe dek ilave olarak kampanyaya katılım göstermek için bir şey yapma ihtiyacı duyulmadan nakit çekim, ve taksitli nakit avans işlemleri haricinde peşin ya da taksitli alışverişler ile otomatik ödeme harcamalarını yapması gerekir.

5000 Mil Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

5000 mil kampanyasının şartlarını yerine getirmiş olan Miles and Smiles kredi kartı sahiplerinin harcama yapmış oldukları ayı takip eden ayın 8’ine dek Miller kredi kartına yüklenecektir. Yüklenmiş olan bu Miller ekstre kesimini takiben Türk Hava Yolları TK hesabına aktarılacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya yalnızca yeni müşteriler için geçerli olacaktır. Kampanya tarihleri içinde hali hazırda sahip olunan kredi kartının iptal edilmesinin ardından yeniden yapılacak olan başvurular ile bu kampanyadan faydalanılması mümkün değildir. Bununla birlikte yapılacak olan kredi kartı başvurularının yalnızca asıl kart için yapılması halinde kampanya geçerli olacaktır. Kampanyaya katılabilmek adına kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin kart başvuru tarihinden itibaren 6 ay boyunca kredi kartını açık tutması gerekir. Başvuru yapmış olduğunuz kredi kartının 6 ay içerisinde kapanması halinde hediye edilmiş olan 5000 mil kredi kartınızdan geri alınacak ve kart hamiline yeterli mil olmaması sebebi ile mil başına 4 kuruş üzerinden ceza yazılacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Miles and Smiles Visa sanal kartları, Miles and Smiles Business ve Miles and Smiles Business sanal kartlarına yapılacak olan başvurular ile bu kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

1 Temmuz 2017 tarihinden önce yapılmış olan kredi kartı başvurularının ardından bu kredi kartı ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Miles and Smiles kredi kartlarından birini kullanan kişiler ikinci bir kart başvurusu yaparak kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 31 Ekim 2017 tarihine kadar Miles and Smiles American Express kartını kullanması gerekir.

Kredi kartı başvurularında son karar Garanti Bankasına ait olacaktır.

Piyango bilet harcamaları, kumarhane harcamaları, hazine bonosu işlemleri ve hisse senetleri harcama olarak kabul edilmez.

Kampanyaya Garanti Bankası personelleri dahil edilmemiştir.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan bu kampanya ile ilgili olarak oluşturulmuş olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.