Kampanya Bulucu

Miles and Smiles Kredi Kartı İle 5000 Hoş Geldin Mili!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Miles and Smiles Kredi Kartı İle 5000 Hoş Geldin Mili!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Miles and Smiles kredi kartına sahip olmayan kişilerin Miles and Smiles resmi internet sitesine giriş yaparak, Miles and Smiles kredi kartına başvuruda bulunmaları ve daha sonra Miles and Smiles American Express kredi kartlarından birini kullanarak kampanya kapsamında belirtilmiş olan tarihe kadar taksitli avans ve nakit çekim işlemleri hariç olmak üzere taksitli ya da peşin alışverişler ile otomatik ödeme harcamalarından birini ya da birkaçını yapması halinde 5.000 Hoş Geldin mili kazanma fırsatını elde etmiş olur!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya kapsamında Miles and Smiles kredi kartına 1 Ağustos ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında başvurmanız gerekmekte olup, bu başvurunun ardından 30 Kasım 2017 tarihine kadar alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin her şeyden önce kampanya kapsamında belirtilmiş olan tarihler dahilinde Miles and Smiles resmi internet sitesine giriş yaparak Miles and Smiles kredi kartı için başvuru yapması gerekir. Ardından kampanya kapsamında belirtilmiş olan koşullarda belirtilmiş olan tarihe kadar ilave olarak kampanyaya katılım göstermek için bir şey yapma ihtiyacı duyulmadan taksitli avans ve nakit çekim işlemleri hariç olmak üzere taksitli ya da peşin alışverişler ile otomatik harcamalarından birini ya da birkaçını yapması gerekir.

5000 Mil Kredi Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

5000 mil kampanyasının koşullarını yerine getirerek Mil kazanma hakkı kazanmış olan her bir Miles and Smiles kredi kartı sahibine kazanmış olduğu Mil puanları, harcama yapmış olduğu ayı takip eden ayın 8’ine kadar Miles and Smiles kredi kartına yüklenecektir. Yüklenmiş olan bu Mil puanları ekstre kesimini takiben Türk Hava Yolları TK hesabına aktarılır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya sadece yeni müşteriler için düzenlenmiş olup eski müşterilerin kampanya tarihleri dahilinde hali hazırda sahip oldukları kredi kartlarını iptal edip daha sonra yeniden kredi kartı başvurusu yapmaları ile bu kampanyadan yararlanması mümkün olmaz. Bu bir yana yapılacak olan kredi kartı başvurularının yalnızca asıl kart için yapılması halinde kampanya kapsamında Mil kazanımının gerçekleşmesi mümkün olur. Kampanyaya dahil olabilmek için kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin kart başvuru tarihinden itibaren 6 ay boyunca kredi kartını açık tutması zorunlu kılınmış bulunuyor. Başvuru yapılmış olan kredi kartının 6 ay içerisinde kapanması halinde ise hediye edilmiş olan 5000 mil kredi kartınızdan geri alınacak ve kart hamiline yeterli mil olmaması sebebi ile mil başına 4 kuruş üzerinden ceza yazılacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Miles and Smiles Business, Miles and Smiles Visa sanal kartları ve Miles and Smiles Business sanal kartlarına yapılacak olan başvurular ile bu kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiş bulunuyor.

1 Ağustos 2017 tarihinin öncesinde yapılmış olan kredi kartı başvurularının ardından sahip olacağını kredi kartını kullanarak yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Hali hazırda Miles and Smiles kredi kartlarından birini kullanmakta olan kişilerin bir başak kart başvurusu yaparak kampanyadan yararlanması mümkün olmaz.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 30 Kasım 2017 tarihine dek Miles and Smiles American Express kartını kullanması gerekir.

Kredi kartı başvurularının değerlendirilmesi ve verilecek olan en son karar Garanti Bankasına ait olur.

Hazine bonosu işlemleri, hisse senetleri, piyango bilet harcamaları ve kumarhane harcamaları, harcama olarak kabul edilmez.

Kampanyaya Garanti Bankası personelleri dahil edilmemiş bulunuyor.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan bu kampanya ile ilgili olarak oluşturulmuş olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.