Kampanya Bulucu

Miles and Smiles ile Yurtdışından Ne Alırsanız 3 Taksit

Sık yurtdışına çıkan biri iseniz sürekli olarak başınıza gelir ve bilirsiniz, her yurtdışına gittiğinizde bir yakınınız sizden bir şey bekler. Orada kendinize ya da yakınlarınıza aldığınız bir takım şeylerle birlikte dönersiniz. Ve ya hiç olmazsa mutlaka harcama yapacağınız bir şeyler olur. İşte bu durumda sizi rahatlatacak ve aldıklarınızı 3 taksitte ödeyebileceğiniz bir kampanya var.

Bu kampanyada yurtdışında yaptığınız harcamalar 100 Dolar ve daha üzerinde ise, bu harcamaları Miles and Smiles kredi kartınız ile yaparsınız 3 taksit yapabilme imkanınız olacak. Bu sayede daha çok şey alabilir, daha rahat ödeyebilirsiniz.

Kampanya 2014 yılı boyunca geçerli, yani 31 Aralık 2014’e kadar bu kampanyadan yararlanabilme imkanınız var. Kampanyaya katılım ise oldukça basit; Telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harfler ile DUNYA yazıp 3340’a göndermiş olduğunuzda size gelen onay mesajı ile kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer kampanyaya katılmak istediğiniz zaman yurtdışında iseniz, yine aynı mesajı +905327523340’a göndermeniz kampanyaya katılımınız için yeterli olacaktır. Size gelen onay mesajından sonra yurtdışından yapmış olduğunuz her 100 dolar ve üzeri harcamada 3 taksit imkanından yararlanabileceksiniz. Üstelik internetten yapacağınız harcamalar da bu kampanyaya dahildir. Kampanya için kredi kartınızın bireysel olması gerekiyor. Ayrıca Miles and Smiles sanal kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir.

Miles and Smiles yurtdışında 3 taksit kampanyasının detayları:

 • Kampanya 1 Ocak-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılmak için DÜNYA yazarak yurt içinden 3340’a, yurt dışından +905327523340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kart sahipleri Miles&Smiles kredi kartları ile yaptıkları tüm yurt dışı 100$ ve üzeri harcamalarında 3 taksit fırsatından yararlanacaklar.
 • Kampanya katılım onay mesajından sonraki harcamalar taksitlendirilecektir.
 • İnternet harcamaları da kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Miles&Smiles kredi kartları ve Miles&Smiles Sanal kredi kartları dahildir.
 • Kampanyalardan çıkmak için, kampanyaya göre SON DUNYA yazarak 3340’a SMS gönderebilirsiniz. Kart sahiplerinin kampanya sonlandırma smslerini attıktan sonraki harcamaları taksitlendirilmez.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • 2014 yılı öncesinde gönderilen kampanya katılım smsleri kampanyaya dahil edilmemektedir. Sadece 30.12.2013 tarihi itibariyle SMS gönderen kart sahiplerinin 01 Ocak 2014 sonrasındaki 100USD ve üzeri yurtdışı harcamaları bu kampanya dahilinde taksitlendirilecektir.
 • shopbyamex.com üzerinden yapılan harcamalar taksitlendirilmemektedir.
 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • 1 Şubat 2014 tarihi itibariyle yasal düzenlemeler gereği telekomünikasyon, kuyum, yemek,gıda, akaryakıt alımlarında yurtdışında taksitlendirme yapılmayacaktır.
 • Yasal düzenlemeler gereği telekomünikasyon, kuyum, yemek, gıda ve akaryakıt alımlarında taksitlendirme yapılmayacaktır

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.