Kampanya Bulucu

Mil Plus’tan Avrupa ve Türkiye Uçak Bileti Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Mil Plus’tan Avrupa ve Türkiye Uçak Bileti Kampanyası” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak yurt içinde her yöne 169 TL World Puan ile ve Avrupa’ya 369 TL değerinde World Puan ile her şey dahil olmak üzere gidiş ve dönüş uçak bileti satın almanız mümkündür.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya kapsamındaki uçak biletlerinin satışı 11 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup, kampanya satılacak olan uçak bileti sınırının dolması ile birlikte sona erecektir.

Kampanya Kapsamında Hangi Tarihler Arasında Bilet Alabilirim?

Kampanya kapsamında satın alınacak olan uçak biletlerinin belirlenmiş olan sınır dolmadan önce 1 Haziran ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında alması gerekir. Bu tarihler dışında satın alınacak ya da kullanılacak olan uçak biletleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyadan faydalanmak için uçak bileti satın almak isteyen kişilerin bu işlemlerini Vakıfbank Seyahat Hattı üzerinden gerçekleştirmesi gerekir. Vakıfbank Seyahat Hattı’na ulaşmak isteyen müşterilerin ise 0 850 222 07 24 numaralı Vakıfbank Telefon Bankacılığı numarasını tuşlaması ve ardından sırası ile 2 ve 5 tuşlarına basması gerekir. Vakıfbank Seyahat Hattı’na ulaşan kişilerin tek yapması gereken şey ise kampanya koşullarını yerine getirecek türden uçak bileti satın almak olacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında satılacak olan uçak biletleri Avrupa için toplam 80 tane ve yurt için toplam 120 tane gidiş ve dönüş uçak bileti ile sınırlanmış bulunuyor. Bununla birlikte kampanya kapsamında satın alınacak olan uçak biletlerinden 1 adet gidiş ve dönüş biletinin normal satış fiyatı 169 TL World Puan kampanyası için en faza 500 TL ve 369 TL World Puan kampanyası için en fazla 1.250 TL değerinde olabilecektir. Bu fiyatların üstünde bir satış fiyatına sahip olan uçak bileti kampanyaya dahil edilmeyecektir. Bu kampanyanın bir diğer sınırı ise kampanya dahilinde kart sahibinin en fazla 2 tane gidiş ya da dönüş bileti satın alabilcek olmasıdır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında satın alınacak olan uçak biletleri aktarmalı ya da direkt uçuşlar için geçerli olacaktır.

Tur, gemi, otobüs biletleri, otel ya da araç kiralama harcamaları kampanya dışında bırakılmış bulunuyor.

Kampanya yalnızca Türkiye çıkışlı ve yurt dışı varışlı olan gidiş ve dönüş aktarmalı ya da direkt satın alınacak olan uçak biletlerinde geçerli olacaktır. Yurt dışı çıkışlı ve Türkiye varışlı olan aktarmalı ya da direkt varışlı olan gidiş ya da dönüş biletleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kredi kartı ya da nakit ile yapılacak olan işlemler yalnızca %10 fark için geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınmış olan uçak biletlerinin iadesinin ya da üzerinde yapılacak olan herhangi bir değişimin mümkün olmaması sebebi ile bu tür durumlarda World Puan kazanımı da mümkün olmayacaktır.

Biletlerin gidiş ve dönüş tarihlerinin açık olmaması gerekir.

Taleplerin karşılanması uçak koltuğu yer durumuna bağlı bulunuyor.

Kampanya kapsamında uçak bileti satışının başlamış olduğu tarihin öncesinde satın alınmış olan biletler, kampanya uçuş tarihleri arasında olsa dahi kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında talep edilmiş olan uçak bileti, o sırada en düşük fiyat kontenjanında yer alan biletlerden temin edilecektir.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.