Kampanya Bulucu

Migros’tan 35 TL ve Üzeri Bulaşık Yıkama Ürünü Alışverişine 10 Money Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Migros’tan 35 TL ve Üzeri Bulaşık Yıkama Ürünü Alışverişine 10 Money Hediye!” kampanyası ile birlikte Migros mağazalarından ya da Sanal Market üzerinden kayıtlı Money Club özellikli kartlar ya da money Bonus kredi kartları kullanılarak tek seferde yapılacak olan 35 TL değerinde bulaşık yıkama ürünü alışverişi yapan kişilere 10 TL değerinde Money hediye edilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Migros’tan 35 TL ve Üzeri Bulaşık Yıkama Ürünü Alışverişine 10 Money Hediye!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 16 Şubat ve 1 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilk olarak MONEY yazdıktan sonra 5818 numarasına kısa mesaj göndermesi ya da Migros marketlerinde yer alan kasiyerlere kampanyaya katılma isteğini bildirmesi gerekmektedir. Bununla birlikte Migros Mobil uygulamasını kullanarak da bu kampanyaya katılım göstermeniz mümkündür.

Bu kampanya kapsamında atılacak olan kısa mesajlar için herkes kendi GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan mesaj tarifelerine göre ücretlendirilir.

Kampanyaya Hangi Ürünler Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin toz, tablet ve jel çeşitleri olan bulaşık makinesi deterjanları, bulaşık makinesi katkı maddeleri, bulaşık eldiveni, fırçası elde yıkma bulaşık sıvısı ya da sünger çeşitlerinden birini ya da birkaçını alması gerekmektedir.

Kazandığım Money’ler Kartıma Ne Zaman Yüklenecektir?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz Money’ler iki gün içinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Moneyler’i Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya katılarak kazanmayı hak ettiğiniz Money’leri 30 Haziran 2017 tarihine dek kullanmanız mümkündür. Fakat bu tarihe dek kullanılmayan Money’ler kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyadan kampanya tarihleri içinde en fazla iki defa yararlanabilmeniz mümkündür.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Money kullanılarak yapılan harcamalarda Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil edilmeyecektir.

Satın alındıktan sonra bir kez daha satma amacı ile yapılan toplu alımlardan ve aynı fiş üzerinde 15 ya da daha üzeri sayıda ürün alan kişiler bu kampanyadan Money kazanamayacaklardır.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için bulaşık yıkama ürünlerinde yapacağınız 35 TL ve üzeri alışveriş tek seferde yapmanız gerekmektedir.

Yanlış ya da eksik kişisel bilgilerle doldurulmuş olan Money Club Kartları kullanarak da bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Migros bu kampanya ile ilgili koşulların tamamında ya da bir bölümünde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber vermeye gerek duymadan durdurma gibi haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.