Kampanya Bulucu

Migros’ta Sepetini Petrol Ofisi’nde Deponu Doldur Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Migros’ta Sepetini Petrol Ofisi’nde Deponu Doldur Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet mağazalarından ya da Migros Sanal Market üzerinden kayıtlı Money Bonus, Money Club Kart ya da Positive Card kullanılarak yapılacak olan tek seferde 2 tane 100 TL ve üzeri market alışverişinde daha sonra yalnızca Positive Card üyesi olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından yapılacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilecek olan 30 TL değerinde yani 3.000 Positive Puan tutarında ödül kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 27 Temmuz ve 23 Ağustos 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club özelliğine sahip olan kartlar ya da Positive Card ile hem Positive Card hem de Money Club sistemine dahil olmaları gerekir. kampanya kapsamında Money Club ve Positive Card başvuru formu genel şartları geçerli olur.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kayıtlı Money Bonus, Money Club Kart ya da Positive Card kartlarından birini kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Kazandığım Positive Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanılacak olan Positive Puanlar 29 Ağustos 2017 tarihine dek kampanya kapsamında alışveriş yapılırken kullanılmış olan karta yüklenir.

Kazandığım Positive Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Positive Puanları kampanyaya dahil olmuş olan Positive Card üyesi Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarına giderek otogaz ya da akaryakıt alımında 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Bu tarihe dek kullanılmayan Positive Puanlar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olup yapılacak olan iki adet alışverişin ardından kampanyadan en fazla bir defa faydalanılması mümkün olacak ve kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde yani 3.000 Positive Puanı kazanmanıza izin verilecektir.

Kampanya ile İlgili Diğer Bilgiler

Migros grup mağazalarından yapılacak olan alışverişlerde sigara, alkollü ürünler, operatör TL yüklemleri, puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler, kurban, alışverişlerden kazanılmış olan indirimler ya da yeniden satma amacı ile toplu şekilde yapılacak olan satın alma işlemleri harcama tutarına dahil edilmez.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ve kart kayıtlılık detaylarına ulaşmak için Money Club Kart ya da Petrol Ofisi resmi internet sitelerini ziyaret edebilir, 444 10 44 numaralı Migros Çağrı Merkezini arayabilir ya da 0 555 675 55 55 numaralı Petrol Ofisi Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin 5M Migros, Migros, Macrocenter, Migros mağazalarından ya da Migros Sanal Market üzerinden yapılması gerekir.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan yakıt ödülü yalnızca kampanyaya dahil edilmiş olan Positive Card üyesi Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından satın alınacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinde yani yakıt alımlarında kullanılabilecek ve Migros’tan ya da bir başka yerden yapılacak olan alışverişlerde kullanılamayacaktır.

Migros ve Petrol Ofisi kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.