Kampanya Bulucu

Migros’ta Ruffles Stix Çekiliş Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Migros’ta Ruffles Stix Çekiliş Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Türkiye’nin dört bir yanında yer alan 5M Migros, Migros, Migros Jet ve Sanal Market internet sitesi mağazaları üzerinden Frito Lay Gıda Sanayi ve Ticaret anonim Şirketi’ne ait olan Ruffles Stix ürünlerinden kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlar ile tek seferde iki tane alan kişiler her iki adet için toplamda bir adet çekiliş hakkı kazanacaktır! Böylece her gün 1.000 adet ve toplamda 14.000 adet 10 Money kazanma fırsatı Migros müşterilerinin elinde! Yani bu kampanya ile birlikte her gün 10.000 Money ve kampanya dönemi boyunca 140.000 Money dağıtılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartları ile 2 Mart 2017 ve 15 Mart 2017 tarihleri arasında Migros mağazalarından ya da Sanal Market üzerinden Ruffles Stix alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarını kullanarak Migros, Migros Jet, 5M Migros ya da Sanal Market mağazaları üzerinden Frito Lay’ın ürünü olan Ruffles Stix ürünlerinden iki adet almaktır. Böylece bu alışverişi gerçekleştiren kişiler bir adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Kampanya Çekilişi Ne Zaman ve Nerede Yapılacaktır?

Kampanya kapsamında çekiliş 30 Mart 2017 tarihinde Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Toplantı Salonunda yapılacaktır. Bu yerin adresi ise İstanbul şehrinin Mecidiyeköy – Şişli bölgesinin Eski Osmanlı Sokak No:10/5 şeklindedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler, Money Club Kart, Money Club kart özelliğine sahip olan Money Club Pro Kart, Migros Club Kart, Koç Ailem, Servis Kart, Positive Kart ve Money Club & More kartları ile Money Bonus kartlarını kullanarak çekiliş hakkı kazanabilirler.

Kampanyadan Kazandığım Money’ler Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyadan kazanmış olduğunuz Money’ler 15 gün içerisinde kampanya katılmak üzere kullanmış olduğunuz karta yüklenir.

Kampanyadan Kazandığım Money’leri Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz Money’leri 30 Haziran 2017 tarihine dek kullanabilirsiniz. Bu tarihe dek kullanılmayan tüm Money’ler geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde kartınızdan geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyaya katılım gösteren her bir birey, tek bir gün içinde en fazla bir kez ikramiye kazanabilecektir. Yani her bireyin bir gün içinde kazanabileceği en yüksek Money değeri 10 TL ile sınırlandırılmıştır. Bununla birlikte bir gün içinde verilecek olan Money adedi, 1.000 ile sınırlanmışken, kampanya dönemi boyunca bu sayı 14.000 ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında her gün 1.000 ve toplamda 14.000 adet 10 Money kazanma fırsatı tüm Migros müşterilerine sunulacaktır.

Kampanya kapsamında yapılan çekilişin sonuçları Money Club Kart’a ait resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Üyelik bilgileri eksik olan ya da kayıtlı olmayan müşterilerin çekiliş hakkından yararlanması mümkün değildir.

Kampanya tarihleri içerisinde yapmış olduğu alışverişi iptal eden tüketicilerin kazanmış olduğu çekiliş hakları iptal edilir.

18 yaşından küçük olan kişiler ile birlikte Frito Lay ya da Migros’ta çalışmakta olan kişiler bu kampanyaya katılım gösteremeyecektir.

Frito Lay ve Migros bu kampanya kapsamında belirlemiş oldukları koşulların istedikleri bölümünde ya da tamamında değişiklik yapabilme ya da önceden haber verme gereği duymadan kampanyayı sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.