Kampanya Bulucu

Migros’ta 60. Yıla Özel 60 TL Money

Migros, 60. Yaşını kutlarken birbirinden avantajlı kampanyalarını da yapmaya devam ediyor. Bu kampanyası sadece Migrosjet ya da Migros Sanal Market alışverişlerinde geçerli olacaktır. 60 TL Money kazanabilmeniz için kampanya tarihleri içerisinde 3 gün tek seferde 100 TL’lik alışverişler yapmış olmanız gerekiyor. Kampanya süresi bir ay olarak belirlenmiş ve 6 Kasım 2014 tarihinde başlayıp, 6 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir.

Kampanyaya katılmanız için alışverişlerden önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümüne MARKET yazıp 3340’a göndermeniz gerekecektir. Size gelen onay mesajından sonra kampanyaya katılmış olacaksınız. Bu kampanya kişi bazlı yapılıyor ve her kişi en fazla 60 TL Money kazanacaktır. Sanal POS’lardan yapılan ödemeler ve tek çekimlik ödemelerin hepsi kampanyaya dahildir. Kazanmış olduğunuz 60 TL Money parayı 16 Aralık ile 26 Aralık tarihleri arasında kullanmanız gerekiyor. Migros, 5M Migros, Migrosjet, Migros Sanal Market, Tansaş ve Macrocenter marketlerinin tümünde kazanmış olduğunuz Money parayı kullanabilirsiniz.

Migros 60. yıl

Migros 60. Yıl Kampanyasının Detayları:

Kampanya 6 Kasım-6 Aralık 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda geçerlidir. Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce “MARKET’’ yazıp 3340’a SMS gönderilmelidir. Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri sadece bir defa faydalanabilir ve en fazla 60 TL Money kazanabilir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan Money’ler, 16-26 Aralık 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile sadece Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanyada işlemler Garanti POS’undan geçmelidir. Gönderilen SMS’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’leri operatör tarifesinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.