Migroskop 25 Eylül – 8 Ekim İndirim Dergisi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Migroskop 25 Eylül – 8 Ekim İndirim Dergisi

Uzun yıllardır bir Migros geleneği olarak devam eden Migroskop dergisi, internet alemiyle tanıştıktan sonra internetten ve tabletlerden okunabilir ve takip edilebilir hale gelmişti. Migroskop, uzun süredir de 2 haftada bir kampanya listesini yenilemekte ve müşterilerine birbirinden güzel fırsatlar sunmakta.

Migroskop 25 Eylül 8 Ekim İndirim Dergisi İçin Tıklayınız

Migros’ta 25 Eylül ila 8 Ekim arasında da birbirinden güzel indirimler müşterilerini bekliyor. Birbirinden farklı çeşitlerdeki ürünler ön plana çıkarken, her zaman olduğu gibi yine ürünlerin birçoğunda indirimin yanında ayrıca Money Puan müşterilere hediye ediliyor.

Kampanyadaki ürünlerin başında içecek ürünleri geliyor. Coca-Cola, Fanta ve Sprite gibi global markaların 8’li paketlerinde indirime giden Migros, Migroskop’ta yayınladığına göre 2 hafta boyunca bu içeceklerin 8’li paketlerini 6.75 TL’den satacak ve yanında da 0.5 money puanı hediye edecek.

Bayram da gelip çattığı için şeker ve çikolatada da önemli indirimler bizi karşılıyor Migroskop’un bu sayısında Haribo, Kent ve Saray gibi ünlü markalar başta olmak üzere birçok şekerleme ürününde bu 2 hafta boyunca indirimli satış olacak.

migroskop ekim

Migroskop’ta aynı zamanda 60. yıla özel indirime giren ürünler de bulunuyor. Bunun dışında kozmetikten tutun bebek ürünlerine, deterjandan tutun et ürünlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü üründe 25 Eylül ila 8 Ekim arasında ciddi indirimler uygulanacak.

Sadece birkaç tür üründe değil bütün ürünlerde indirimler uygulayan Migros, müşterilerine adeta bayram şekeri dağıtıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.