Kampanya Bulucu

Migros ve Petrol Ofisinden Yılın İlk Kampanyası

Migros ve Petrol Ofisi anlaşmalı olarak bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile hem Petrol Ofisi, hem de Migros’ta yapacağınız 100 TL’lik alışverişlerde. 10 TL Migros, 10 TL Petrol Ofisi olmak üzere toplamda 20 TL kazanabiliyorsunuz. Kampanya için tek şart ile alışverişleri aynı kart ile yapmak.

Kampanya 21 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Money Bonus, Positive Card ya da Money Club Card’lardan biri ile hem Migros, hem de Petrol Ofisi mağazalarından en az 100 TL’lik alışverişler yapılması gerekiyor. Kampanyadan kazanmış olduğunuz puanlar 27 Ocak 2015 tarihinde karta yüklenecektir ve 28 Şubat 2015 tarihine kadar da kullanılabilecektir. Migros ve ona bağlı grup mağazalardan yapılan alışverişlerde sigara, operatör TL yüklemeleri, alkollü içecekler, puanla yapılan alışverişle, toplu satışlar vs. kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Fakat Petrol Ofislerinde böyle bir kısıtlama yok. Tüm gaz ve petrol alımlarında geçerlidir.

Migros Petrol Ofisi

Migros Petrol Ofisi Ortak Kampanyanın Detayları şu şekildedir:

Kampanya, 18 Aralık 2014-21 Ocak 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından, Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde 1 adet 100 TL ve üzeri, Migros Grup mağazalarından da tek seferde 1 adet 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde (1000) Positive puanı sadece 1 kez,toplam 20 TL değerinde puan kazanabilecektir. Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda aynı kartın kullanılması gerekmektedir. Harcamaların farklı kartlar ile yapılması halinde ödül kazanılamayacaktır. Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 27 Ocak 2015’te alım yapılan karta yüklenecek ve 28 Şubat 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir. Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir. Kazanılan Money’ler hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Her iki programa kayıtlı olmayan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com , www.positivecard.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.