Kampanya Bulucu

Migros ve Petrol Ofisi’nden Harcadıkça Kazandıran Kampanya

Migros ve Petrol Ofisi’nin birlikte düzenlemiş olduğu kampanyalar ile hem Migros mağazalarından, hem de Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız alışverişlerde harcadıkça daha fazla kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Migros kampanyaları ile hem Migros, Macrocenter, Tansaş, Migrosjet, Migros Sanal Market veya 5M Migros mağazalarından, hem de anlaşmalı Petrol Ofisi Mağazalarından ayrı ayrı 100 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda hem 10 TL değerinde Money, hem de 10 TL değerinde Positive puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Petrol Ofisi kampanyalarından yararlanabilmeniz için hem Positive Card, hem de Money Bonus, Money Club Card’lardan birine sahip olmanız gerekmektedir. Bu kartlardan herhangi birine sahip olmayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu market kampanyalarına katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanız ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Belirlenen kartlar ile hem marketlerden, hem de anlaşmalı Petrol Ofislerinden 100 TL ve üzeri harcama yapmanız kampanyaya katılmanız için yeterlidir. Bu kampanyadan toplamda 2 kere yararlanarak toplamda 40 TL’lik hediye kazanabilme şansınız olur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Eylül tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 20 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında kampanya kapsamındaki alışverişi yapan müşteriler hediye puanları kazanmış olacak. Kampanya tarihi dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kazandığım Puanları Ne Zaman Alacağım?

Bu kampanya bittikten sonra kazanmış olduğunuz puanlar 27 Ekim 2015 tarihinde alışverişi yaptığınız karta yüklenecektir. Yüklenen bu puanları yine aynı anlaşmalı market ve istasyonlarda 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kullanılmayan puanlar bu tarihten sonra otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.