Kampanya Bulucu

Migros Toptan’da 60 TL Bonus Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Migros Toptan’da 60 TL Bonus Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak kampanyaya katılım gösterdikten sonra yapacağınız Migros Toptan Marketlerden 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kampanyaya kısa mesaj yolu ile katıldığınız takdirde 50 TL değerinde, Bonus Flaş uygulaması üzerinden katıldığınız takdirde ise 60 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 6 Mayıs ve 5 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabileceği iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanya sayfasına girerek Hemen Katıl butonuna tıklamak olacaktır. Fakat bu sırada dikkat edilmesi gereken şey Bonus kartına sahip olan kişilerin kendilerine ait olan kart bilgilerini girerek uygulamaya giriş yapmalarının gerekliliğidir.

İkinci yöntemde ise kampanya kapsamında herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden MIGROSTOPTAN yazdıktan sonra Garanti Bonus kart sahiplerinin 3340 numarasına, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus kartı sahiplerinin 4616’ya, Şeker Bonus kartı sahiplerinin 7353’e, ING Bonus kartı saihplerinin 2205’e, Abank Bonus kartı sahiplerinin 4055’e ve ICBC Turkey Bonus kartı sahiplerinin 05327524404’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bununla birlikte Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kartı sahiplerinin herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET MIGROSTOPTAN yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL olarak belirlenmiştir.

Bu bir yana kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için ödenmesi gereken kısa mesaj ücreti katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Vodafone aboneleri için 0,415 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL ve Avea aboneleri için 0,60 TL olarak belirlenmiştir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanmaktadır.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Geçerlidir?

Kampanya kapsamına Garanti Bonus kredi kartları, Abank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ING Bonus, Abank Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Bonus Business, Money Business, Bonus Genç, Paracard, Bonus Flexi ve Flexi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kullanılacak olan Bonusların 15 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde bu tarihler arasında kullanılmayan tüm Bonuslar 1 Temmuz 2017 tarihinde katılıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşterinin kampanyaya en fazla bir kez katılmasına izin verilmiştir. Bununla birlikte kart saihplerinin kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılması halinde kazanabileceği en yüksek Bonus değeri 50 TL iken, Bonus Flaş uygulaması üzeriden kampanyaya katılan kişilerin kazanabileceği en yüksek Bonus değeri 60 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin kampanyaya katılım gösterildikten sonra yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya taksitli ya da peşin yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup ödül kullanımları ya da sanal pos cihazları üzerinden yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya sigara, alkollü içkiler, operatörlere TL yükleme, çuval, küp ya da toz şeker ürünlerinin satışları ve yeniden satmak üzere toplu yapılan satın alma işlemleri dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Money kazanılması mümkün olmayacaktır.

Ek kartlar kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyaya ilk olarak kısa mesaj yolunu kullanarak katılan kart sahiplerinin katılımlarını iptal ettikten sonra Bonus Flaş uygulaması üzerinden tekrar katılım göstermesi mümkün değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin mutlak surette Garanti Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Garanti Bankası ve Migros Toptan Marketler önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların belirli bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.