Kampanya Bulucu

Migros Standlarında ING’den Taze Kredi Kampanyası

Hiç bir masraf ödemeden, kesinti olmadan, kefil şartı koyulmadan 5 farklı kredi imkanıyla size ve şartlarınıza uygun ihtiyaç krediniz Migros Mağazalarında sizleri bekliyor. Marketten kredi çekilir mi demeyin. ING’nin ve Migros’un ortak olarak gerçekleştirdikleri bu kredi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden. Üstelik krediniz bir Migros uzaklığında. ING Taze Krediniz Migros Standlarında.

ING Taze Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Migros mağazalarında kurulan standlardaki süt şişesine benzer ING Bank Taze kredi paketlerinden bir tane alıp içerisinden çıkan başvuru kodunu TC Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp ardından yazdıktan sonra 2229’a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. (Örnek: TCKN KOD)

Başvuru onay mesajı telefonunuza geldikten sonra Migros Mağazalarının içerisinde bulunan ING Bank Hizmet Noktası’ndan kimliğinizi doğrulatıp sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir.

Bu işlemleri en yakın Banka şubesine uğrayarak da yapabilirsiniz.

Kredinin Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

ING Taze Kredi’nin geri ödemesini ING Bank’ın ATM’lerinden, internet şubelerinden veya size en yakın banka şubesinden yapabilirsiniz.

Hangi Kredi Paketleri Bulunmaktadır?

5 farklı kredi paketi bulunmaktadır. Kredi tutarı arttıkça vadesi de artmaktadır. 12 ay vade ile 1.500 TL, 24 ay vade ile 3.000 TL, 36 ay vade ile 6.000 TL, 36 ay vade ile 9.000 TL, 36 ay vade ile 15.000 TL paketleri bulunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun paketlerden herhangi birini seçebilirsiniz.

ING Taze Kredi İçin Ücret Talep Edilir Mi?

ING Taze Kredi diğer kredilerden farklı olarak herhangi bir ücret talep etmemektedir. Hayat sigortası veya dosya masrafı ücreti alınmayacaktır sizde.

ING Taze Kredi’yi Nasıl Kullanabilirsiniz?

ING Taze krediyi, ING Taze kredi paketinden çıkan Nakit Kart’ı aldıktan hemen sonra kullanabilirsiniz. Kredinizi herhangi bir yerden alışveriş yaparak veya nakit çekerek değerlendirebilirsiniz.

ING Taze Kredi’den Herkes Faydalanabilir Mi?

ING Bank’ın uygun gördüğü herkes krediden faydalanabilir. Kredi için ekstra koşullar aranmamaktadır. Fakat ING uygun görmediği durumlar da kredi vermeme, kefil talep etme hakkına sahiptir.

Kredi Kullanımlarını Hangi Tarihlerde ve Saatler de Yapabilirsiniz?

Taze kredinizi kampanyaya katılmış olan Migros Mağazalarında hafta içi ve hafta sonu saat 12:00 – 21:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Kredi Maliyet Tablosu:

migros ing taze kredi

Maliyet Tablosunda kullandığınız krediye, vadesine faiz oranları belirlenip ödeme tutarları gösterilmiş, maliyet oranları verilmiştir.

Maliyet Tablosuna kredi için talep edilen bütün faiz, masraf ve vergiler dahildir.

Migros ve İNG Bankası’nın Taze Kredisiyle ilgili bütün sorularınızı sorumlu ”İNG Taze Kredi Temsilcisi” cevaplamıştır. Siz de şu haberimizden sorularınızı iletebilirsiniz:

Migros ve ING’den Enfes Bir Kredi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.