Kampanya Bulucu

Migros Sanal Market’ten Tek Seferde 50 TL ve üzeri PG Kozmetik Ürünleri Alışverişine 15 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Migros Sanal Market’ten Tek Seferde 50 TL ve üzeri PG Kozmetik Ürünleri Alışverişine 15 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde herhangi bir Garanti Bankası kartını kullanarak Migros Sanal Market üzerinden Garanti POS cihazı ile tek seferde yapılacak olan 50 TL ve üzeri P & G kozmetik ürünleri olan Orkid, Ipana, Venus, Gilette, Oral- B, H & S ya  da Pantene alışverişi yapacak olan kişiler alışveriş sırasında Bonus Flaş uygulaması üzerinden indirim koduna  ulaşmaları ve ödemeyi bu indirim kodu ile yapmaları halinde 15 TL değerinde indirim kazanma fırsatını elde etmiş olur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler 21 Temmuz ve 30 Temmuz 2017 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Garanti Bankası kart sahiplerinin ilk olarak 50 TL ve üzeri değerinde P & G kozmetik ürünlerinden satın almaları ve Bonus Flaş mobil uygulamasına giriş yaparak HEMEN KATIL butonuna tıklamaları gerekir. Daha sonra ekrana gelecek olan indirim kodunun ödeme sırasında kullanılması gerekiyor. Bununla birlikte Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden bu kodu kullanmanız da mümkündür.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Garanti Bankası kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanya Hangi İllerde Geçerlidir?

Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet vermekte olduğu 24 ilde hizmet vermekte olup bu iller alfabetik bir sıra ile şu şekilde listelenebilir; Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon.

İndirim Koduna Nasıl Ulaşabilirim?

İndirim kodundan faydalanmak isteyen kişilerin akıllı telefonlarında yer alan Apple Store ve Google Pay gibi uygulama marketleri üzerinden Bonus Flaş mobil uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Daha sonra ise uygulamaya giriş yapılması ve ilgili kampanya sayfasına gelerek Hemen Katıl butonuna dokunulması gerekiyor. Böylelikle indirim koduna ulaşmanız her ne kadar mümkün olsa da indirim kodunu daha sonra kullanmak isteyen kişilerin Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden anında bildirim ayarlarını açık konuma getirmesi gerekiyor. Bu noktadan itibaren Bonus Flaş’tan Özel bölümüne girilmesi, Bildirimler sekmesine geçiş yapılması ve Kampanyalar sekmesine geçiş yapılara koda ulaşılması gerekiyor.

Kazandığım İndirim Bana Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirimler ödemenin ardından otomatik bir şekilde düşecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 15 TL değerinde indirim kazanabilecektir. Kampanya kendisine iletilen kodu kullanacak olan ilk 1.500 kişi ile sınırlı olacak olup, belirlenmiş olan sınıra ulaşılması halinde kampanya otomatik bir şekilde sona erecek ve kullanılmamış olan kodlar da pasif hale gelecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı kişinin bu kampanyadan birden fazla kez faydalandığı tespit edildiği takdirde siparişlerin iptali gerçekleşecek ve verilmiş olan indirim tamamen geri alınacaktır.

Kampanyaya dahil edilmiş olan P & G Kozmetik ürünleri, Orkid, Pantene, H & S, Ipana, Gilette, Oral – B ve Venus şeklindedir. Bu ürünler mağazada yer alan stoklar ile sınırlı olacaktır. Bununla birlikte ürün stokları da mağazadan mağazaya göre değişiklik gösterebilir.

İndirim kodu tek kullanımlık bir kod olup yalnızca müşteri özelinde kullanılabilir.

Bu kampanya ile diğer kampanyaların birleştirilerek kullanılması mümkün değildir.

Ürünler sepete reyon fiyatı üzerinden eklenecek ve indirim sipariş bitiminde tutardan düşülecektir.

Kampanyaya sanal pos cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler ile tek ödemeli işlemler dahil edilmiştir.

Ödül kullanılarak yapılacak olan alışverişler ve taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.

Migros Sanal Market için oluşturulmuş olan Migros Sanal Market telefon sipariş uygulaması üzerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde indirim kazanımı da iptal olur.

Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler Bonus resmi internet sitesi ve Migros Sanal Market resmi internet sitesini ziyaret edebilir.

Migros, Garanti Bankası ve Sanal Market önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.