Kampanya Bulucu

Migros Sanal Market’te Henkel Deterjan ya da Ev Bakım Ürünleri Alışverişine 20 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Migros Sanal Market’te Henkel Deterjan ya da Ev Bakım Ürünleri Alışverişine 20 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Migros Sanal Market üzerinden Garanti POS cihazını kullanarak tek seferde 75 TL ya da üzeri Henkel deterjan ya da ev bakım ürünlerinden alışveriş yapan kişilere 20 TL değerinde indirim uygulanacaktır. İndirimden faydalanmak isteyen kişilerin ise kampanyaya Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılması ve indirim kodunu da ödeme anında kullanması gerekir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 16 Haziran ve 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle akıllı telefonlar için üretilmiş olan Bonus Flaş mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirmeleri ve ilgili kampanya sayfasına gelerek HEMEN KATIL butonuna tıklamaları gerekir. Daha sonra karşınıza gelecek olan indirim kodunu Garanti Bankası kredi kartlarından birini kullanarak Garanti POS cihazı üzerinden tek seferde 75 TL ve üzeri Henkel deterjan ya da ev bakım ürünlerinden satın aldığınız bir alışverişte kullanmanız gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Garanti Bankası kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanya Hangi İllerde Geçerlidir?

Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet vermekte olduğu 24 ilde hizmet vermekte olup bu iller alfabetik bir sıra ile şu şekilde listelenebilir; Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon.

İndirim Koduna Nasıl Ulaşabilirim?

İndirim koduna sahip olmak isteyen kişilerin akıllı telefonlarına Google Play ya da Apple Store üzerinden Bonus Flaş mobil uygulamasını indirmeleri gerekir. Eğer bu uygulama üzerinden aldığınız indirim koduna daha sonra ulaşmak istiyorsanız Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden anında bildirim ayarlarınızı açık hale getirmeniz gerekir. Bu aşamadan sonra ise Bonus Flaş’tan Bana Özel menüsüne giriş yapmalı ve Bildirimler bölümüne gelerek Kampanyalar sekmesini açmalısınız.

Kazandığım İndirim Bana Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirimler ödemenin ardından otomatik bir şekilde düşecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir defa yararlanması mümkündür. Kampanya kapsamında dağıtılan indirim kodları da kişiye ait olup tek kullanım hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı kampanya kapsamında kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı 20 TL ile sınırlandırılmış bulunuyor. Bununla birlikte kampanya kendisine iletilmiş olan kodu kullanacak olan 1.000 kişi ile sınırlı olup, 1.000 kullanımın ardından kampanya kendini otomatik bir şekilde sona erdirecek ve kullanılmamış tüm kodlar pasif hale gelecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya dahil edilmiş olan deterjan ve ev bakım ürünleri şu şekilde sıralanmıştır: Persil, Tursil, Perwoll, Pril, Vernel, Dixi, K2R, Clin ya da Bref ürünlerinden satın almanız halinde indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya dahil edilmiş olan ürünler mağaza stokları ile sınırlı olup, ürün stok adetleri mağazadan mağazaya göre değişiklik gösterebilir.

Her bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilecek olup aynı kişinin birden fazla kez kampanyadan faydalandığının tespit edilmesi halinde siparişler iptal edilecek ve hemen ardından da indirim geri alınacaktır.

Kampanyaya Sanal Pos cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler ile tek ödemeli işlemler dahil edilmiştir.

Ödül kullanılarak yapılacak olan alışverişler ve taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde indirim kazanımı da iptal olur.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için Bonus ya da Migros Sanal Market resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Migros, Garanti Bankası ve Sanal Market önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.