Kampanya Bulucu

Migros Sanal Market 25 TL İndirim Kampanyası

Migros’tan kolaylıkla alışveriş yaparken cebinizi düşünen kampanya başladı. Bu kampanya ile evde rahatlıkla alışverişinizi tamamladığınızda indirime hak kazanacaksınız. Migros marketinin sanal İnternet mağazası olan ve online alışverişte çok hızlı bir şekilde büyüme gösteren e-Ticaret sitesi Sanal Market kullanıcılarına özel indirim kampanyası başladı. Migros İnternet mağazası üzerinden yapacağınız  100 TL ya da daha üzeri alışverişinize anında 25 TL değerinde indirim kuponu kazanacaksınız. Bu kodu Akbank Direkt İnternet şubesi üzerinden kolaylıkla ve ücretsiz bir biçimde alabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız kodu Migros sanal mağazasında kullanabilirsiniz. Bununla beraber Migros’un Android ve İOS’ a özel uygulamaları üzerinden de alışveriş yapmanız mümkün. Android işletim sisteminde bu uygulamay edinmek için GooglePlay üzerindeki arama kutucuğuna Migros sanal market yazarak indirmeniz yeterli. İOS üzerinden ise uygulamayı indirmek için AppleStore üzerindeki arama kutucuğuna Android’de olduğu gibi Migros Sanal Market yazarak indirmeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 19 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan sanal market alışverişleri kampanya kapsamı içerisinde olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kodunu Akbank Direkt uygulaması üzerinde bulunun kampanyalar sekmesinden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.
  • Akbank Direkt uygulamasını Andorid ve İOS üzeriden edinebilirsiniz.
  • İndirim kodunu aktif etmeden yapılan alışverişlerde 25 TL indirim yapılmayacaktır. Bu işlemi yapmak için Migros Sanal Market web sitesi ya da cep telefonundaki uygulamadan ödeme sayfasına geldikten sonra” indirim çeki kullanmak istiyorum” seçeneği üzerini tikleyip “KULLAN” bölümünden kupon kodunuzu girerek aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu işlemi doğru şekilde yapmayan müşteriler indirimden faydalanamayacaklardır.
  • Kampanya kapsamında verilen kodlar tek kullanımlıktır.
  • “Migros Sanal Market 25 TL İndirim Kampanyası” başka bir kampanya ile birleştirilemez ve tek alışveriş için geçerlidir.
  • Her müşteri kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyandan birden çok kez faydalandığı tespit edildiği taktirde kullanıcıya yapılan iade tutarı geri alınacaktır.
  • Kampanyadan 3000 kişi faydalanabilir. Kullanıcı sayısı bu sayıya geldiğinde kampanya otomatikman duracaktır.
  • İndirim tutarı bölünemez ya da başka bir müşteriye devredilemez.
  • Kampanya kapsamında kazanılan kodlar başka bir müşteriye devredilemediği gibi para ile satılamaz ve başka bir kampanya veya kampanya kodu ile birleştirilemez.
  • Akbank ve Migros Sanal Market kampanyada değişiklik uygulama hakkını ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.