Kampanya Bulucu

Metro Turizm’de Yüzde 30 İndirim Kampanyası

Metro Turizm, tüm seferleri için, hiçbir kupon ve benzeri bir şart olmadan yüzde 30 indirim kampanyası başlattı. Bu kampanya ile yolculuk tarihiniz belli olmasa bile şimdi alıp, daha sonra tarih belirtebiliyorsunuz.

Metro Turizm’in bu kampanyası için 31 Aralık 2014 tarihine kadar bilet almanız gerekir. Bu tarihten sonra kampanya biteceği için indirimli fiyattan yararlanamayacaksınız. Almış olduğunuz biletler promosyon olarak değil, normal bilet olarak verilir ve tüm haklardan yararlanılır. Biletinizi almış olduğunuzda tarih değişikliği de yapma hakkınız sizde saklı durur. Fakat değişiklik aynı istikamete olmalıdır ve 31 Aralık 2014 tarihinden sonraya sarkmamalıdır. Bu kampanya sadece iç hatlarda yolculuk yapan otobüs seferleri için geçerli olacak bir kampanya. Kampanyada herhangi bir kota sınırı bulunmuyor. Bir otobüsün tüm koltukları aynı kampanyadan yararlanabilir. Ayrıca kişi olarak da istediğiniz kadar kampanyalı bilet alma hakkınız var. Almış olduğunuz biletlerde iade ve iptal işlemleri yapılmayacaktır. Almış olduğunuz indirimli biletlerle yolculuk yapabileceğiniz son tarih 31 Aralık 2014.

Metro Turizm

Metro Turizm Yüzde 30 İndirim Kampanyasının Detayları:

  • Şimdi satın alacağınız ileri tarihli biletinizi daha sonra Metro Turizm çağrı merkezini arayarak yolculuğunuzun gerçekleşeceği tarihle kolayca değiştirebilirsiniz. (31.12.2015’e kadar ve aynı güzergah olmak şartı ile)
  • 2014 ve 2015 yılı Metro Turizm biletlerinde %30 indirim geçerlidir.
  • İndirim oranları Ulaştırma Bakanlığı liste fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır.
  • İndirimli biletlerin iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
  • İndirimli biletler sadece iç hat seferleri için geçerlidir.
  • Herhangi bir KOTA sınırı olmadan; kampanya kapsamında dilediğiniz kadar %30 indirimli bilet satın alabilirsiniz.
  • İndirimli biletleriniz ile 31.12.2015 tarihine kadar yolculuk yapabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.