Metro Toptancı Marketler'de Maximum Kart'a 100 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Metro Toptancı Marketler’de Maximum Kart’a 100 TL Maxipuan

Kredi kartlarını yapmış olduğu kampanyalar arasında en sık sektör ola market sektörü genelde perakende alışverişler için geçerlidir. Fakat şimdi Maximum kampanyaları toptan market alışverişleri için bir kampanya başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Metro kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Metro Toptancı Marketlerde farklı günlerde ve tek seferde 3 defa 500 TL ve üzeri bir harcama yaparsanız 50 TL Maxipuan, 3 defa 1.000 Tl ve üzeri bir harcama yaparsanız 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik 6 taksitli olarak yapacağınız alışverişlere ilave 3 taksit de verilerek 9taksi ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm bireysel Maximum ve Maximiles kredi kartları yararlanabilir. Diğer kredi kartları, şirket kredi kartları, Aidatsız kredi kartları, Bankamatik kartlaro ve Vadematik kartları kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılabilmeniz için önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt yaptıktan sonra kampanya tarihleri arasında 3 defa farklı günlerde ve tek seferde 500 TL ya da 1000 TL’lik alışverişler yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

www.maximum.com.tr adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne METRO yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4757’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 12 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı,daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.