Mercedes'ten Şubat Ayına Özel Kampanya | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Mercedes’ten Şubat Ayına Özel Kampanya

Eğer şimdiye kadar hep Mercedes araç almanın hayalini kurduysanız, artık hayallerinizi gerçekleştirecek bir kampanyadan haberdar olma vaktiniz gelmiş demektir. Şimdi Mercedes kampanyaları ile çok uygun faiz oranları ve ödeme koşullarından yararlanarak kredi alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile belirlenen tarihler arasında herhangi bir Mercedes-Benz Türkiye bayilerine başvuru yapmış olduğunuzda, almak istediğiniz Mercedes Modeline göre %0,89 faiz oranlarından başlayan ve 36 ay vade seçeneği sunan krediler alabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile 150.000 TL’ye kadar kredi alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan herkes bu kampanyadan faydalanmak için başvuru yapabilir fakat her başvuru yapan müşteri bu kampanyadan yararlanamayabilir. Finans kuruluşu gerekli incelemeyi yaparak kampanyadan yararlanıp, yararlanamayacağınıza karar verecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında herhangi bir Mercedes – Benz bayisine başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Başvuru sonrasında gerekli yönlendirme yapılacaktır.

Bu Kampanya Ne Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece Şubat ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 Şubat ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyaya katılabilirler.

Kampanyada Hangi Araç İçin, Hangi Kredi Seçenekleri Bulunur?

 Mercedes Kredi Tablosu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.