Kampanya Bulucu

Media Markt’te World’e Özel 50 TL Worldpuan!

Kredi kartı ile yapacağınız teknoloji alışverişleri size kazandırmaya devam ediyor. ŞimdiMedia Markt’ten yapacağınız alışverişleri World Kart ile öderseniz, 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Media Markt kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında internet sitesinden yapacağınız 500 ile 999 TL arası alışverişlerde 25 TL Worldpuan, 1000 TL ve üzeri harcamalarda da 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ödemeyi bireysel World kredi kartınız ile yapmak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu World kampanyaları tüm bireysel World kredi kartlarında geçerli olacaktır. Business kartlar, Worldpuan ile yapılan alışverişler ve banka kartları kampanya kapsamının dışındadır. Bu nedenle bu şekilde yapılan harcamalar kampanya ile bir şey kazandırmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kredi kartı kampanyası için herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulumuyor. Yani kampanyaya kayıt işlemi ya da SMS gönderimi vs. olmayacaktır. Sadece kampanya tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr adresine girerek belirtilen tutarlarda alışveriş yapıp World kredi kartı ile ödediğinizde kampanyaya otomatik olarak katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 15 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi gerçekleştirmelidir. Kampanyaya katılmış olduğunuzda kazandığınız Worldpuanlar 22 Eylül tarihine kadar harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yansır. Kazanılan Worldpuanları kullanabileceğiniz son tarih 3 Ekim 2015’tir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar otomatik olarak silinir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazında kurgulanan bu kampanyadan herkes sadece 1 defa yararlanabilir. 1’den fazla kredi kartınızın olması kampanyaya katılım hakkınızı arttırmaz ve herkes aynı koşulda katılarak sadece ilk alışverişinden Worldpuan kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.