Kampanya Bulucu

Media Markt’te World Kart Kampanyası

Media Markt kampanyaları, yapacağınız alışverişlerde, hangi ürün olursa olsun World kampanyaları kapsamında hem 9 taksit imkanı sunuyor, hem de 100 TL’ye kadar World puan kazanma şansı sunuyor.

Kredi kartı kampanyası 20 Mart 2015 tarihine kadar yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanya sadece www.mediamarkt.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Diğer Media Markt mağazalarında kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanya kapsamında World kartınız ile tek seferde 500 TL ile 999 TL arasında alışveriş yaparsanız 50 TL Worldpuan, 1.000 TL ve daha üzeri bir alışveriş yaparsanız 100 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilecek. Kaç tane kart olursa olsun, kampanya kart bazlı değil, kişi bazlıdır. Kampanya kapsamında almaya hak kazandığınız Worldpuanlar 1 Nisan 2015 tarihinde kartınıza yansıyacaktır. Bu puanları 12 Nisan 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekecek, kullanmadığınız puanlar 13 Nisan’da silinecektir. Puan ile yapılan alışverişler, banka kartları, ticari kredi kartları vs. bu kampanyanın dışında tutulur.

Media Markt World Kampanyası

Media Markt World Kart Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Puan kampanyası kapsamında 4-20 Mart 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 50 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
• Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 100 TL Worldpuan kazanılacaktır.
• Kazanılan Worldpuan’lar 1 Nisan 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 12 Nisan 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 13 Nisan 2015 itibari ile geri alınacaktır.
• Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya altın ve kontör alımları dahil değildir.
• Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
• Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.