Kampanya Bulucu

Media Markt’te Cep Telefonu Kampanyası

Cep telefonu almak isteyen müşteriler alacakları iyi seçmek zorundadır. Özellikle akıllı telefon alımlarında satış sonrası hizmet oldukça önemli. Bunun için telefon alımları büyük ve güvenilir teknoloji marketlerinden alınmalıdır. Media Markt kampanyaları da bunun için oldukça iyi bir fırsat sunuyor size.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu akıllı telefon kampanyası ile hem ikinci el hem de sıfır akıllı telefonu Media Markt güvencesi ile alabilirsiniz. Üstelik alacağınız telefon için en fazla çeşide sahip aksesuar seçeneklerini de bulabilirsiniz. Satış sonrası hizmette de oldukça ileri olan Media Markt 36 aya kadar da taksit ikanı sunuyor.

36 Aya Kadar Taksit imkanı Nasıl Olacak?

Medşa Markt’ın Denizbank ile anlaşması var. Mediamarkt.com.tr adresinden alacağınız ürünleri herhangi bir kredi kartınız ile ödedikten sonra 7 gün içerisinde herhangi bir Denizbank şubesine giderek aldığınız ürün tutarında kredinizi alabilir ve 36 aya kadar taksit seçeneği ile onu ödeyebilirsiniz.

Kredi Onayı Kesin Çıkar Mı?

Bunu öğrenmek çok kolay. Alışveriş yapmadan önce yine mediamarkt.com.tr internet sitesinde ki panele TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı yazarak 5 dakika içerisinde kredinize onay verilip verilmeyeceğini görebilirsiniz. Bunun güvencesi ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize vs. Bir şeye gerek yoktur. Sadece www.mediamarkt.com.tr adresine girerek alışveriş yapmanız yeterlidir. Kredi onayını garantiye almak için de 5 dakikada sorgulama yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. İsteyen herkes bu kampanyadan istediği zaman faydalanabilir. Bunun için fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde fatura ile birlikte herhangi bir Denizbank şubesine gitmeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.