Kampanya Bulucu

Media Markt’tan 4 Al 3 Öde Kampanyası

Media Markt’tan yeni evlenen ve evini yenilemek isteyenlere özel kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında Avrupa’nın 1 numaralı elektronik parekendecisi olan Media Markt’tan kampanya geçerlilik tarihleri arasında mediamarkt.com.tr üzerine gelerek markası ya da modeli ne olursa olsun beyaz eşya ya da küçük ev aletlerinden herhangi birinden farklı modelde toplamda 4 adet olacak şekilde ürün satın alan müşteriler satın aldıkları ürünlerin KDV dahil satış fiyatı en uygun olan ürünü ücretsiz bir şekilde müşterilerine hediye edecek. Kampanyaya dahil olabilmek için müşteriler aldıkları tüm ürünleri tek seferde ödemeleri gerekiyor yani farklı günlerde yapılan ürün alışverişleri dahil olmayacaktır. Bununla beraber kampanyadan her müşteri bir defaya mahsus olarak yararlanabilir. Kampanyaya katılımda hile yaptığı tespit edilen müşterilere yasal yaptırım uygulanacaktır. Bununla beraber kampanya kapsamında alışveriş yaparken indirimli yani Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Her ürün sepete yalnızca bir defaya mahsus olarak eklenebilir.

Düğün mevsiminin açılması ile beyaz eşya arayışında olan çiftlerin imdadına koşan bu kampanyayı kaçırmamak için ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 07 Nisan 2018 ile 15 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak ve stoklarla sınırlıdır. Bu nedenle kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler mediamarkt’ın son derece hesaplı ve güvenli resmi internet sitesini ziyaret ederek hem evlerini yenileyebilir hemde kampanyadan rahatlıkla faydalanabilirler.

Kampanya Kapsamında En Çok Tercih Edilen Ürünler,

Beyaz Eşya ürünleri

Fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi

Küçük Ev Aletleri

Kahve Makinesi, meyve sıkacağı, ütü, elektrikli süpürgeler

Kişisel Bakım

Traş makinesi, epilatör gibi ürünler

Mutfak

Ocak, elektrikli ocak

Isıtma Soğutma

Klima, Elektrikli ısıtıcılar,

Bu ve buna benzer ürünlerde eksikleriniz var ya da bu ürünlerin yenilenmesini gerekiyor ise kampanyadan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Mediamarkt.com’un resmi internet sitesi üzerinde yer alan canlı destek bölümünden kampanya hakkında aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında sorun, dilek ya da bir şikayetiniz var ise Media markt’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Media Markt müşteri hizmetleri ile kolaylıkla iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Media markt kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında faylanacak ürünler Outlet ya da indirimli denilen katagoride olmamalıdır.
  • Bu kampanya diğer Media Markt kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Herkesin en fazla bir kez yararlanacağı 4 al 3 öde kampanyası ile siz de eski ve sorunlu eşyalarınızdan kurtulup; dünyaca ünlü markaları bir araya getiren MediaMarkt ile yepyeni beyaz eşya ve küçük ev aletlerini evinize taşıyın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.