Kampanya Bulucu

Media Markt’de Yenilenmiş iPhone 4 Kampanyası

Akıllı telefonlar arasına en saygın yere sahip olan iPhone telefonlar, her geçen gün popülerliğini arttırarak büyüyor. Şimdi Media Markt kampanyaları ile yenilenmiş iPhone 4 akıllı telefonlarını çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr adresinden yenilenmiş MPX sisteme sahip iPhone 4 akıllı telefonları 449 TL ve 459 TL arası fiyatlara alabilirsiniz. 8 GB için 449 TL 16 GB için ise 459 TL olan akıllı telefonlar sadece internet sitesine özel

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. 18 yaşını doldurmuş olan herkes kampanya tarihleri arasında internet sitesine girerek ürünleri kampanyalı fiyatlardan alabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için siteye üye olmanız gerekir. Eğer değilseniz hızlı ve ücretsiz olarak hemen ye olabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir SMS gönderimine, kampanyaya kayıt olmaya ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr adresine girip kampanyalı ürünleri satın almanız kampanyadan yararlanmak için yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

24 Kasım tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 1 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya sadece www.mediamarkt.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Diğer Media Markt mağazalarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışındadır. Kampanya sadece yenilenmiş MPX iPhone 4 8 GB ve 16 GB ürünlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında ürünler stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanya tarihleri bitmese bile kampanya otomatik olarak sona erecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.