Kampanya Bulucu

Media Markt Sizi Tatile Çıkarıyor

Media Markt kampanyaları sizi tatile götürüyor. Bu tatil kampanyalarında yapmış olduğunuz alışverişin tutarına göre tatil.com kampanyalarında kullanmak üzere indirim kuponu kazanabiliyorsunuz.

Kampanya 8 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında 1.499 TL’ye kadar yaptığınız alışverişlerde 55 TL indirim, 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde de 100 TL’lik indirim kazanabileceksiniz. Kazanmış olduğunuz indirim kuponları sadece www.tatil.com internet sitesinde kullanılabilecek. Kampanya kodunu 30 Nisan 2015 tarihine kadar kullanmak zorundasınız. Ayrıca kullandığınız rezervasyonlarda 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Dileyen müşteriler 444 68 35 nolu numarayı arayarak Tatil.com acentelerinden de rezervasyon yapıp, indirim kuponunu da kullanabilir. Kampanya sadece www.mediamarkt.com’da yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Mağazalardan yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanya yer hizmetleri ve uçak biletleri dışında ki hizmetlerin tümünde kullanılabilecek. İndirim kuponları sadece bir rezervasyonda kullanılabilecek ve başka bir kampanya ile birleştirilemeyecek.

Media Markt Tatil Kampanyası

Media Markt Tatil.com Kampanyalarının detayları şu şekildedir:

Kampanya kapsamında, 24 Şubat-08 Mart tarihleri arasında mediamarkt.com.tr’den alışveriş yapan herkes tatil.com’da kullanılmak üzere indirim kodu kazanır.
İndirim kodu ile Tatil.com’dan yaptığınız 1499 TL’ye kadar olan rezervasyonlara 55 TL indirim, 1500 TL ve üzeri rezervasyonlarınıza ise 100 TL indirim uygulanmaktadır.
İndirim kodu tatil.com’dan, 30.04.2015 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda ve 30.09.2015 tarihine kadar yapılan konaklamalarda geçerlidir.
Kod, Tatil.com acentelerinden, 444 68 35’i arayarak yapılan ve http://www.tatil.com/ internet sitesinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Bu kupon kodu diğer indirim kuponları ve kampanyalarla birleştirilemez.
Garanti Bankası’nın %5 ekstra Bonus indirim kampanyası ile kullanılamaz.
Bu kupon uçak bileti ve yer hizmetleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
Bir rezervasyonda birden fazla indirim kodu kullanılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.